Yeniden Yapılanma döneminde ve sonrasında Afrikalı Amerikalı memurlar - African American officeholders during and following the Reconstruction era
Akademisyenler 1500'den fazla belirledik Afrikalı Amerikalı ofis görevlileri sırasında görev Yeniden Era geçtikten sonraki (1865-1877) Yeniden Resullerin önce İmar sonrası yıllarda yanı sıra 1867 ve 1868 yılında beyaz üstünlüğüne , haklarından mahrum ve Demokrat Parti tam istediğini vurgulamış Güney eyaletlerinde kontrol. Tarihçi Canter Brown, Jr. , Florida gibi bazı eyaletlerde , 1877'den ve Yeniden Yapılanma'nın bitiminden sonra en yüksek sayıda Afrikalı Amerikalı'nın ofislere seçildiğini veya atandığını kaydetti. Aşağıdakiler, 1900 öncesi memurların en dikkate değerlerinden bazılarının kısmi bir listesidir.
ABD Senatosu
- Hiram Rhodes Revels ( R ), Mississippi'den Senatör (1870-1871)
- Blanche Bruce (R), Mississippi'den Senatör (1875-1881)
PBS Pinchback , 1873'te Louisiana yasama organı tarafından ABD Senatosu'na seçildi, ancak Senato onu sandalyeye oturtmayı reddetti.
ABD Evi
Alabama
Eyalet Senatosu
- AH Curtis - Perry
- James K. Greene - Hale
- Jeremiah Haralson -Dallas
- John W. Jones - Lowndes
- Lloyd Leftwich - Greene
- Bullock County'yi temsil eden Benjamin F. Royal (1868-1876)
1868 Yasama
1868'den 1878'e kadar 100'den fazla Afrikalı Amerikalı Alabama Yasama Meclisinde görev yaptı.
ev
- Greene County'yi temsil eden Benjamin F. Alexander
- Macon County'yi temsil eden James H. Alston
- Perry County'yi temsil eden Matt Avery
- Samuel Blandon - Lee
- Nathan A. Brewington - Lowndes
- Richard Burke - Sumter
- John Carraway - Mobil
- George Cox - Montgomery
- Thomas Diggs - Barbour
- Joseph Drawn - Dallas
- Ovide Gregory - Mobil
- James K. Greene - Hale
- DH Tepesi - Bullock
- George Houston - Yaz
- Benjamin Inge - Sumter
- Columbus Jones - Madison
- Edward R. Rose - Marengo
- Shandy W. Jones - Tuscaloosa
- Horace King - Russel
- Thomas Lee - Perry
- Greene SW Lewis - Perry
- Jefferson McCalley -Madison
- AG Richardson - Wilcox
- Lawrence S. Hız - Bullock
- WL Taylor - Odalar
- Hollanda Thompson - Montgomery
- William V. Turner - Elmore
- Spencer Weaver -Dallas
- LJ Williams - Montgomery
- Henry Young - Lowndes
1870 yasama organı
ev
- George W. Braxdell - Talladega
- Thomas Clark - Barbour
- Henry A. Cochran - Dallas
- Henry H. Craig - Montgomery
- Alexander H. Curtis - Perry
- Thomas H. Diggs - Barbour
- John Dozier - Perry
- William D. Gaskin - Lowndes
- Edward Gee -Dallas
- James K. Greene - Hale
- Jere Haralson -Dallas
- Horace King - Russel
- RL Johnson-Dallas
- Henry St Clair - Macon
- Lawrence Hız - Bullock
- Hollanda Thompson - Montgomery
- Mansfield Tyler - Lowndes
- Levie Wells - Marengo
- LJ Williams - Montgomery
1872 Yasama
ev
- William E. Carson - Lowndes
- Thomas J. Clarke - Barbour
- Henry A. Cochran - Dallas
- Mentor Dotson - Sumter
- John Dozier - Perry
- Hales Ellsworth - Montgomery
- Samuel Fantroy - Barbour
- Joseph H. Goldsby - Dallas
- James K. Greene - Hale
- RL Johnson-Dallas
- Reuben Jones - Madison
- Greene SW Lewis - Perry
- Perry Mathews - Bullock
- Ocak Maull - Lowndes
- Willis Merriwether - Wilcox
- GR Millen - Russell
- George Patterson-Macon
- Samuel J. Patterson - Autauga
- Robert Reed - Sumter
- Bristo W. Reese - Hale
- Lawrence S. Hız - Bullock
- Henry St Clair - Macon
- Lawson Steele - Montgomery
- William Taylor - Sumter
- BR Thomas - Marengo
- Frank H. Tehdit - Marengo
- JR Treadwell - Russell
- Thomas H. Walker - Dallas
- AE Williams - Barbour
- LJ Williams - Montgomery
1874 Yasama
ev
- GW Allen - Bullock
- İlyas Baldwin - Wilcox
- Granville Bennett - Yaz
- William H. Blevins - Dallas
- James Bliss - Sumter
- Matthew Boyd - Perry
- Hershel V. Cashin - Montgomery
- Elijah Cook - Montgomery
- DJ Daniels - Russel
- Charles Fagan - Montgomery
- Adam Gachet - Barbour
- Prens Gardner - Russel
- William Gaskin _ Lowndes
- Charles E. Harris - Dallas
- AW Johnson - Macon
- Samuel Lee - Lowndes
- Greene SW Lewis - Perry
- Edwin C. Locke - Wilcox
- Jacob Martin-Dallas
- Perry Matthews - Bullock
- Willis Merriwether - Wilcox
- Edward Odum - Barbour
- George Patterson-Macon
- Bristo W. Reese - Hale
- Robert Reid - Sumter
- Charles Smith - Bullock
- AE Williams - Barbour
- JR Witherspoon - Perry
- Erkekçe Wynne - Hale
1876 Yasama
ev
- İlyas Baldwin - Wilcox
- William H. Blevins - Dallas
- Hugh A. Carson - Lowndes
- Hershel V. Cashin - Montgomery
- Charles O. Harris - Montgomery
- Yeşil T. Johnston - Dallas
- Kaptan Gilmer - Montgomery
- Greene SW Lewis - Perry
- Nemrut Snoddy - Greene
- William J. Stevens - Dallas
1878 Yasama
ev
- Lowndes County'yi temsil eden Hugh A. Carson
- Wilcox County'yi temsil eden George English
Başka
- William Hooper Councill , 1872 ve 1874'te Alabama yasama meclisinde katip
Arkansas
1868 ve 1893 yılları arasında , Arkansas eyalet yasama meclisinde (Ev ve Senato) görev yapan " Renkli " veya Mulatto olarak belirtilen 85 erkek . Onlara oy kullanma ve görevde kalma hakkı veren 1868 Arkansas Anayasası ve ardından Demokratların eyalet hükümetinin kontrolünü yeniden ele geçirmesinden sonra kurulan 1874 Anayasası kapsamında görev yaptılar . 1893'ten sonra, Arkansas'ta eyalet yasama organı olarak hizmet edecek bir sonraki Afrikalı-Amerikalı 1973'teydi.
- Joseph Carter Corbin , Little Rock Postanesi'nin baş katibi (1872), devlet okullarının devlet müfettişi (1873-1875)
- William Henry Gray , Arkansas Anayasa Konvansiyonu (1868)
- James T. White , Arkansas Anayasa Konvansiyonu (1868), bayındırlık işleri ve iç iyileştirmeler komiseri (1872)
Senato
- James W. Mason (1871)
- James T. Beyaz (1871)
- Ruben B. Beyaz (1873)
- Samuel H. Hollanda (1873, 1874)
- Richard A. Dawson (1873, 1874)
- William Henry Gri (1875)
- Anthony Stanford (1877-1880)
- WH Logan , (1887, 1889)
- George Waltham Bell (1891)
ev
- William Henry Gri (1868-1870)
- James T. Beyaz (1868-1870)
- James M. Alexander , Arkansas House (1871), barışın ilk Afrikalı-Amerikalı yargıcı, posta müdürü, okul mütevellisi ve büyük jüri üyesi.
- Edward A. Fulton (1871)
- James A. Robinson , (1871, 1874-75)
- John W. Webb (1871)
- John C. Rollins (1873)
- John H. Johnson (1873)
- Abraham H. Miller (1874 - 1875)
- William Murphy (Arkansas siyasetçisi) (1877)
- Jefferson County için Anderson Ebberson (1877)
- Phillips County, Arkansas için Barry Coleman (1877)
- James Wofford (1877) Crittenden County için
- Lincoln County için TH Sawyer (1877)
- Lee County için Crockett Brown (1877)
- Phillips County, Arkansas için Jacob N. Donohoo (1877, 1887, 1889, 1891)
- William Hines Furbush (1878)
- Anderson Ebberson (1881)
- BİZ Gri (1881)
- William C. Payne (1881)
- Carl Polk (1881)
- Isaac George Bailey (1885)
- Joseph H. Bradford (1885)
- Joseph Brooks (1885)
- Green Hill Jones (1885 ve 1889)
- George W. Bell , Arkansas Evi (1891 ve 1893)
- Hugh C. Newsome (1887)
- John H. Carr (1889, 1891, 1893)
- Sebron Williams Dawson (1889, 1891)
- Henry A. Johnson (1891)
- RC Weddington (1891)
- Benjamin F. Adair (1891)
- John Gray Lucas (1891)
- George W. Lowe (1891)
- SL Woolfolk (1891)
- GW Watson (1891)
- Henry N. Williams (1891)
- Henry A. Johnson (1891)
- Peter H. Booth (1893)
- Nathan E. Edwards (1893)
Yerel ofis
- Mifflin Wistar Gibbs , Arkansas , yargıç, Jonathan Clarkson Gibbs'in küçük kardeşi .
Kolorado
ev
- John T. Gunnell (1881)
- Joseph H. Stuart (1895)
Yerel ofisler
- Henry O. Wagoner , 1876'da ilk Colorado Eyaleti Yasama Meclisi'nde katip
Florida
Senato
- Charles H. Pearce , 1870 - 1884
- Samuel Spearing , 1874
- Robert Meacham , 1876
- Henry Wilkins Chandler , 1881'den 1887'ye
- Daniel C. Martin , Florida eyalet senatörü 1885 ve 1887
ev
- Madison County 1877, 1879, 1885'i temsil eden Edward I Alexander
- 1887'de Duval County'yi temsil eden Samuel Anderson
- 1871, 1872 ve 1875'te Columbia County'yi temsil eden Josiah Haynes Armstrong
- Richard Horatio Black (11 Şubat 1839 - 13 Mayıs 1911), asker, öğretmen, Volusia County kayıt memuru, Alachua County barış adaleti, Alachua County 1869 ve 1870 için Florida Temsilciler Meclisi , Philadelphia'daki özel ev pozisyonu
- William Bradwell , 1868 Florida Anayasa Konvansiyonu'na temsilci ve Duval County 1868'den 1870'e kadar Florida Meclisi üyesi
- Richard Lewis Brown Sr. (1854 - 24 Ağustos 1948), 1881 ve 1883'te Duval County Florida Temsilciler Meclisi'nde görev yaptı.
- Wallace B. Carr , Leon İlçesi 1881 ve 1887
- Phillip Carroll (1847 Mart doğumlu), Leon County'den 1881'de Florida Temsilciler Meclisi'nde görev yaptı
- Joseph Newman Clinton
- Thomas Van Renssalaer Gibbs , Florida Temsilciler Meclisi , Jonathan Clarkson Gibbs'in oğlu
- George C. Coleman (Ocak 1851 - 1926) 1881'de Florida'daki Nassau County'yi temsil etti.
- Oliver J. Coleman (1844 - 29 Mayıs 1926) 1871, 1872 ve 1875'te Meclis'te Madison County, Florida'yı temsil etti . Ayrıca 1874'te Florida Senatosu'nda ilçe komiseri ve Madison meclis üyesi olarak görev yaptı.
- Coleman H. Singleton (1825 - 11 Ekim 1874), 1873 ve 1874'te Marion County Meclisi'nde görev yaptı.
- Zebulon İlyas
- Frederick Tepesi , eyalet temsilcisi
- George A.Lewis
- John R. Scott Jr.
- Nuh Graham , Leon İlçe
- Scipio Jasper , Marion İlçesi
- Lucien Fisher , Marion İlçesi
- Samuel Küçük , Marion İlçesi
- Huş ağacı Gibson , Marion İlçesi
- Singleton Coleman , Marion İlçesi
Yerel memurlar
- James Page (bakan) , Leon County komiseri
Gürcistan
Senato
- Aaron Alpeoria Bradley , Chatham County eyalet senatörü
- Tunus Campbell , Gürcistan Eyalet Senatörü
- George Wallace , Hancock, Baldwin ve Washington eyaletlerinden Eyalet Senatörü
ev
- Eli Barnes , Hancock İlçesinden eyalet yasa koyucusu
- Abram Colby , Greene County eyalet temsilcisi
- James Ward Porter , Chatham İlçesinden eyalet yasa koyucusu
- Henry McNeal Turner , Bibb İlçesinden eyalet yasa koyucusu
- William Guilford , Upson İlçesinden eyalet yasa koyucusu
- William Henry Harrison , Hancock İlçesinden eyalet yasa koyucusu
- Thomas M. Allen , Jasper County eyalet temsilcisi
- Thomas Beard , Richmond County eyalet temsilcisi
- Edwin Belcher , Wilkes County eyalet temsilcisi
- George H. Clower , Monroe County eyalet temsilcisi
- Abram Colby , Greene County eyalet temsilcisi
- Romulus Moore , Columbia County eyalet temsilcisi
- John T. Costin , Talbot İlçesinden eyalet temsilcisi
- Madison Davis , Clarke County eyalet temsilcisi
- Pazartesi Floyd , Morgan County eyalet temsilcisi
- FH Fyall , Macon County eyalet temsilcisi
- Samuel Gardner , Warren County eyalet temsilcisi
- William A. Golden , Liberty County eyalet temsilcisi
- Ulysses L. Houston , Bryan County eyalet temsilcisi
- James M. Simms , Chatham County eyalet temsilcisi
- Philip Joiner , Dougherty County eyalet temsilcisi
- George Linder , Laurens County eyalet temsilcisi
- Robert Lumpkin , Macon İlçesinden eyalet temsilcisi
- Peter O'Neal , Baldwin İlçesinden eyalet temsilcisi
- Alfred Richardson , Clarke County eyalet temsilcisi
- Alexander Stone , Jefferson County eyalet temsilcisi
- Abraham Smith , Muscogee İlçesinden eyalet temsilcisi
- John Warren , Burke County eyalet temsilcisi
- Samuel Williams , Harris County eyalet temsilcisi
- Hercules Wilson , McIntosh İlçesinden eyalet temsilcisi (1882-1885)
- Amos Rogers , McIntosh İlçesinden eyalet temsilcisi (1878-1879)
- Konuşmacı Crawford , McIntosh County eyalet temsilcisi (1886-1887, 1890-1891, 1900-1901)
- Jack Heard , Greene County eyalet temsilcisi (1873-1874)
- A. Simmons , Houston County eyalet temsilcisi (1871-1872)
- James Blue , Glynn İlçesinden eyalet temsilcisi (1871-1877)
- JA Lewis , Stewart County'den eyalet temsilcisi (1871-1872)
- Thomas M. Butler , Camden County eyalet temsilcisi (1878-1879)
- John M. Holzendorf , Camden County eyalet temsilcisi (1890-1891)
Illinois
ev
- John BİZ Thomas
- George Fransız Ecton
- James E. Bish
- John C. Buckner
- William L. Martin
- Edward H. Morris
Hindistan
ev
- James S. Hinton (1881)
kansas
ev
- Alfred Fairfax , 1889
Louisiana
Louisiana'da, 24 Afrikalı Amerikalı Louisiana Senatosunda görev yaptı ve 100'den fazla kişi Louisiana Temsilciler Meclisi'nde görev yaptı .
Buna ek olarak, Louisiana'da, ülkenin ilk siyah valisi de dahil olmak üzere, eyalet çapında altı siyah adam görev yaptı.
- PBS Pinchback , Louisiana valisi , 1872-1873
Üç Afrikalı Amerikalı Louisiana'nın vali yardımcısı olarak görev yaptı.
- Oscar James Dunn , vali yardımcısı, 1868-1871, Amerika Birleşik Devletleri'nde eyalet düzeyinde bir pozisyona seçilen ilk Afrikalı Amerikalı
- PBS Pinchback , vali yardımcısı, 1872
- Caesar Antoine , vali yardımcısı, 1873-1877
Diğerleri devlet sekreteri, devlet saymanı ve devlet eğitim müfettişi olarak görev yaptı.
- Pierre G. Deslonde , Dışişleri Bakanı
- Antoine Dubuclet , devlet saymanı
- William G. Brown , Eyalet Eğitim Müfettişi
Senato
- Theophile T. Allain , Louisiana Temsilciler Meclisi ve Louisiana Senatosu
- AE Berber
- J. Henry Burch
- John Gair
- TB Pulları
ev
- Thornton Uşak
- Aristede Dejoie
- Robert Isabelle
- Pierre Caliste Landry
- Charles Leroy
- Joseph Konağı
- Milton Morris , Ascension Parish'i temsil etti
- William Murrell
- William Murrel, Jr.
- Anthony Overton, Sr. , Anthony Overton'un babası
- Robert R. Ray
- Roberta Taylor
- RMJ Kenners
- WC Williams
Yerel ofisler
- Donaldsonville belediye başkanı Pierre Caliste Landry , ABD'de seçilen ilk Afrika kökenli Amerikalı belediye başkanı oldu.
- Thomas Morris Chester , okul bölgesi müdürü (1875)
- 1872'de New Orleans'taki kamu iyileştirmelerinin yöneticisi James Lewis , 1877'de New Orleans deniz subayı olarak atandı.
- Pierre Magloire , Avoyelles Parish Şerifi, Louisiana (1872)
- Alexander Noguez , Avoyelles Parish Şerifi, Louisiana (1868-1872)
Maryland
Yerel ofisler
- William H. Day Baltimore Okullar Müfettişi, 1878'de Harrisburg, Pennsylvania'daki okul yönetim kuruluna seçildi.
Massachusetts
ev
- Edward G. Walker , 1866
- Charles L. Mitchell , 1866
- John J. Smith , Massachusetts Evi, 1868, 1872
- George Lewis Ruffin , Massachusetts Evi, 1870
- Lewis Hayden , Massachusetts Evi, 1873
- Joshua Bowen Smith , Massachusetts Evi, 1873
- George W. Lowther , Massachusetts Evi, 1878
- Julius C. Chappelle , Massachusetts Evi, 1883
- William O. Armstrong , Massachusetts Evi, 1887
- Andrew B. Lattimore , Massachusetts Evi, 1889
- Charles E. Harris , Massachusetts Evi, 1892
- Robert T. Teamoh , Massachusetts Evi, 1894
- William L. Reed , Massachusetts Evi, 1896
Yerel ofisler
- James Monroe Trotter , posta ajanı
Michigan
ev
- William Webb Ferguson , 1893
- Joseph H. Dickinson , 1897
yerel ofisler
- Samuel C. Watson , Eyalet Tahminleri Kurulu, 1875; Detroit Kent Konseyi, 1875, 1883-1886
Minnesota
ev
- John F. Wheaton , 1898
Mississippi
Mississippi Planı Demokrat Parti ve terör ve şiddet organize bir çaba kampanyanın bir parçası olduğunu Ku Klux Klan , Mississippi Afrikalı Amerikalılar hakkını kısıtlamaya görevi üstlenmesini engellemek, İmar sonlandırmak ve devlet beyaz üstünlüğünü geri yüklemek için kullanılabilir.
ABD Senatosu
Mississippi, Yeniden Yapılanma Döneminde Afrika kökenli Amerikalı adayları ABD Senatosu'na seçen tek ABD eyaletiydi:
- Hiram Rhodes Revels ( R ), Mississippi'den Senatör (1870-1871)
- Blanche Bruce (R), Mississippi'den Senatör (1875-1881)
Eyalet Senatosu
- George W. Albright
- Peter Barrow , Mississippi Eyalet Senatörü
- Blanche Bruce , Bolivar İlçesi şerifi, vergi tahsildarı, eğitim denetçisi; 1870'te Mississippi eyalet senatosu için çavuş; 1874'te eyalet senatörü (1875-1881'de ABD Senatosu)
- Charles Caldwell
- Alexander K. Davis
- Robert Gleed
- William H. Gray
- James Hill , Mississippi Dışişleri Bakanı, Mississippi Temsilciler Meclisi
- George C. Smith
- isham stewart
- Jeremiah Milletvekili Stewart
Devlet Evi
- Anderson Boyd
- Jesse Freeman Boulden
- George W. Boyd
- turuncu esmer
- JW Karadin
- James D. Cessor
- GW Chavis
- Benjamin Şili
- Richard Noel
- CP Clemons
- PA Pamuk
- Willis Davis
- Weldon W. Edwards
- Samuel W. Fitzhugh
- George W. Gayles , Mississippi Temsilciler Meclisi
- David S. Yeşil
- Alfred Kullanışlı
- WH Harris
- Henry Harrison
- Wilson Hicks
- Perry Howard
- JH Johnson
- William H. Jones
- Ruben Kendrick
- William Landers
- John R. Lynch , Mississippi Temsilciler Meclisi , ABD Temsilciler Meclisi'ne seçildi
- William H. Lynch
- DFJ Matthews
- Thomas.McCain
- JW McFarland
- Marshall McNeese
- Joseph E. Monroe
- John H.Morgan
- George G. Mosley
- Cato Nathan
- ısırgan otu
- James G. Patterson
- A. kabuğu
- JW Randolph
- EA Richards
- AA Rodger
- Nathan Shirley
- James S. Simmons
- Gilbert Smith
- Haskin Smith
- Joseph Boğuyor
- James J. Spelman Mississippi Temsilciler Meclisi , Mississippi , Canton şehrinin barış ve belediye meclisi adaleti
- Thomas Sykes
- Robert Thompson
- Harrison H. Truehart
- Jefferson C. Walker
- George Washington (Mississippi)
- Kiracı Weatherly
- Eugene B. Welbourne
- George Beyaz (Mississippi)
- Ralph Williams
Başka
- Thomas Cardozo , Mississippi Eğitim Müfettişi
- Alexander K. Davis , Vali Yardımcısı, Mississippi Temsilciler Meclisi
- James D. Lynch , Mississippi Dışişleri Bakanı
Nebraska
ev
- Matthew O. Ricketts (1893 - 1897)
Yerel ofisler
- Edwin R. Genel olarak , 1869'da posta taşıyıcısı olarak atandı
kuzey Carolina
- İsrail Abbott , Kuzey Karolina Temsilciler Meclisi üyesi (1872-1874)
- John O. Crosby , Warren County, Kuzey Karolina'dan Kuzey Karolina Eyaleti Anayasa Konvansiyonu'na 1875 delege
- James Walker Hood , eyalet devlet okulları komiseri ve Kuzey Karolina'da kamu eğitimi müfettiş yardımcısı (1868-1871)
- John S. Leary , Kuzey Karolina Eyaleti yasama organı (1868-1871), Fayetteville, Kuzey Karolina'da belediye meclisi üyesi (1876-1877)
- John Hudson Riddick , Norfolk belediye meclisi ve ABD mareşal yardımcısı olarak atandı, 1872
Ohio
Senato
- John P. Green , 1892
ev
- George W. Williams , 1879
- John P. Green , 1882
- Benjamin W. Arnett , 1886
- Jere A. Brown , 1886
- Robert Harlan , 1886
- William H. Copeland , 1888
- George H.Jackson , 1892
- William H. Clifford , 1894
- Samuel B. Tepesi , 1894
- Harry Smith , 1894-1898, 1899-1902
- William H. Parham , 1896
- William R.Stewart , 1896
- George A. Myers , 1897
Yerel ofisler
- Jeremiah A. Brown , Cleveland, bölge veraset mahkemesi icra memuru, şerif yardımcısı ve ilçe hapishanesi anahtar teslimi, ardından Şehir Eşitleme ve Revizyon Kurulları katibi.
- Robert James Harlan , posta ajanı
Güney Carolina
- Richard H. Cain , Güney Carolina Senatosu (1868 – 1870), daha sonra ABD Meclisi ve ABD Senatosu
- Francis Lewis Cardozo , Güney Karolina Eyalet Sekreteri (1868 – 1872), Güney Karolina Eyalet Saymanı (1872 – 1877)
- Robert B. Elliott , Eyalet Meclisi milletvekili ve Güney Carolina'dan ABD Temsilcisi
- Richard Theodore Greener , Güney Carolina okul sistemi komiseri, 1875.
- Albert Osceola Jones , Güney Karolina Temsilciler Meclisi katibi, 1868-1876.
- Robert Smalls , Güney Karolina Temsilcisi , Güney Karolina Senatörü , ABD Temsilcisi
- D. Augustus Straker , Güney Carolina Temsilciler Meclisi, ayrıca Charleston limanında Gümrük Müfettişi ve Washington'daki hazinenin denetçi ofisinde katip
- Alonzo J. Ransier , Lt. Güney Carolina Valisi (3 Aralık 1870 - 7 Aralık 1872) ve daha sonra ABD Kongre Üyesi olarak görev yaptı (3 Mart 1873 - 3 Mart 1875)
- Jonathan J. Wright , avukat, Güney Karolina Eyalet Senatörü (24 Kasım 1868 - 30 Ocak 1870) ve Güney Karolina Yüksek Mahkemesi'nin İlk Siyah Ortak Yargıcı (11 Ocak 1870 - 1 Aralık 1877)
Eyalet Senatosu
- Marion County'yi temsil eden Henry E. Hayne
- Sumter County'yi temsil eden William E. Johnston
- Richland County'yi temsil eden William B. Nash
- William R.Hoyt
- William F. Myers Colleton
- Jonathan Jasper Wright Beaufort
- Samuel Green Beaufort
- Thomas E. Miller Beaufort
- Thomas J. Reynolds Beaufort
- Hamilton Robinson Beaufort
- Robert Smalls Beaufort
- Stephen A. Swails Williamsburg
- Joseph H. Rainey Georgetown
- Chester County'yi temsil eden Rahip Bruce H. Williams
- John Lea Chester
- Dublin I. Walker Chester
- Lucius Winbush Chester
- George W. Berber Fairfield
- Isreal R. Bird Fairfield
- Sanders Ford Fairfield
- Musa Martin Fairfield
- Charles D. Hayne Aiken
- Robert Simmons Berkeley
- Muhterem Jared D. Warley Clarendon
- Henry Cardozo Kershaw
- Frederick A. Clinton Lancaster
- Hiram W. Duncan Birliği
- Benjamin F. Randolph Orangeburg
- Joseph A. Yeşil Orangeburg
- Samuel L. Duncan Orangeburg
- James L. Jamison Orangeburg
- Richard H. Cain Orangeburg
- Lawrence Cain Edgefield
Temsilciler Meclisi
- 1868'den 1870'e kadar Kershaw County'yi temsil eden William Adamson
- Frank Adamson , 1870'den 1874'e kadar Kershaw County'yi temsil ediyor.
- 1872'den 1876'ya kadar Marion County'yi temsil eden Jacob C. Allman
- Robert B. Artson , 1872'den 1874'e kadar Charleston County'yi temsil ediyor
- RB Anderson Georgetown İlçesi, 1890'dan 1898'e
- William J. Andrews Sumter İlçesi, 1874'ten 1876'ya
- Samuel J. Bampfield Beaufort
- George W. Barber Fairfield County 1868'den 1872'ye kadar
- Beaufort County'yi temsil eden John B. Bascomb
- 1884'ten 1890'a kadar JA Baxter Georgetown İlçesi
- 1882'den 1884'e kadar Berkeley County'yi temsil eden WW Beckett
- 1868'den 1870'e kadar Greenville County'yi temsil eden WA Piskoposu
- JW Bolts Georgetown County 1898'den 1900'e kadar da 1900'den 1902'ye kadar hizmet verdi
- 1868'den 1873'e kadar Charleston County'yi temsil eden Benjamin A. Bosemon
- Darlington County'yi temsil eden John Boston
- 1868'den 1876'ya kadar Newberry County'yi temsil eden Joseph D. Boston
- 1869'dan 1874'e kadar Georgetown County'yi temsil eden James A. Bowley
- EM Brayton Aiken
- Sampson S. Bridges Newberry
- Peter Parlak Charleston
- William Brodie Charleston
- Stephen Brown Charleston
- Richard Bryan Charleston
- 1870'den 1872'ye kadar Berkeley County/Orangeburg County'yi temsil eden Benjamin Byos
- HZ Burchmeyer Charleston
- Barney Burton Chester
- Everidge Cain Abbeville
- Edward J. Cain Orangeburg
- Lawrence Cain Edgefield
- Richard H. Cain Orangeburg
- 1876'dan 1878'e kadar Orangeburg'u temsil eden Christian Wesley Caldwell
- John A. Kestane Kershaw
- Sezar P. Chisolm Colleton
- Simon P. Coker Barnwell
- Wilson Cooke Greenville
- 1875 ve 1876'da Samuel Coleman Chester
- Augustus Collins Clarendon
- Andrew W. Curtis Richland
- Orangeburg County'yi temsil eden Abram Dannerly
- Nelson Davies York County, 1873'ten 1876'ya
- James Davis Richland
- 1870'den 1876'ya kadar Charleston County'yi temsil eden Thomas A. Davis
- Robert C. DeLarge Charleston
- Eugene Herriot Dibble Kershaw
- John Dix Orangeburg'un fotoğrafı.
- Samuel B. Doiley Charleston
- 1880'den 1882'ye kadar Charleston County'yi temsil eden Paul B. Drayton
- William A. Driffle Colleton
- Samuel L. Duncan Orangeburg İlçe
- 1878'den 1880'e kadar Charleston County'yi temsil eden SC Eckhard
- WT Elfe Charleston
- Barnwell/Edgefield/Aiken'ı temsil eden Robert B. Elliott
- William E. Elliott Charleston
- Henry H. Ellison Abbeville
- John Evans Williamsburg
- Phillip E. Ezekiel Beaufort
- Simeon Farr Birliği
- Simeon Farrow Birliği
- TR Fields Beaufort
- Adam P. Ford Charleston
- Ellis Forrest Orangeburg'un fotoğrafı.
- William H. Frazier Colleton
- BG Frederick Orangeburg
- John M. Freeman, Jr. Charleston
- Florian Henry Frost Williamsburg
- William H. Gardner Sumter
- Stephen Gary Kershaw
- Hastings Gantt Beaufort
- John Gardner Edgefield
- Stephen Gary Kershaw
- Ebenezer F.George Kershaw
- John Gibson Fairfield
- Williamsburg County'yi temsil eden Fortune Giles
- John T. Gilmore Richland
- William C. Glover Charleston
- Mitchell Goggins Abbeville
- Ezop Goodson Richland
- David Graham Edgefield
- John G. Grant Marlboro
- William A. Grant Charleston
- Charles S. Yeşil Georgetown
- John Green Edgefield
- Beaufort County'yi 1870'den 1875'e kadar temsil eden Samuel Greene
- Ishom Greenwood Newberry
- Thomas Hamilton Beaufort
- 1870 ve 1871'de Charleston County'yi temsil eden James J. Hardy
- Alfred Hart Darlington
- RM Harriet Georgetown
- David Harris Edgefield
- Marion County'yi temsil eden Eben Hayes
- Charles D. Hayne Barnwell
- James N. Hayne Barnwell
- William A. Hayne Marion
- Platon P. Hedges Charleston
- John T. Henderson Newberry
- James A. Henderson Newberry
- Gloster H. Hollanda Aiken İlçe
- Abraham P. Holmes Colleton
- AH Howard Marion
- Allison W. Hough Kershaw
- Richard H. Humbert Darlington
- Barney Humphries Chester
- Allen Hudson Lancaster
- Alfred TB Hunter , Laurens County eyalet temsilcisi (1874 – 1876)
- Austin Jackson Barnwell
- Henry Jacobs Fairfield
- Burrell James Sumter
- James L. Jamison Orangeburg
- Paul W. Jefferson Aiken
- William R. Jervay Charleston
- Griffin C. Johnson Laurens
- John W. Johnson Marion
- DJJ Johnson Chesterfield
- Henry Johnson Fairfield
- 1868 ve 1769'da Sumter County'yi temsil eden William E. Johnston
- Samuel Johnson Charleston
- Marshall Jones Orangeburg
- AH Jones Charleston
- Paul E. Jones Orangeburg
- William H. Jones Georgetown
- Samuel I. Keith Darlington
- Jordan Lang Darlington
- John Lee Chester
- Levi Lee Fairfield
- George H. Lee Charleston
- 1868'den 1874'e kadar Edgefield County/Aiken County'yi temsil eden Samuel J. Lee
- Joseph W. Lloyd Charleston
- John Lilley Chester
- Aaron Logan Charleston
- Abbeville County'yi temsil eden Hutson J. Lomax
- William Lowman Richland
- William Maree Colleton
- Thomas Martin Abbeville
- Julius Mayer Barnwell
- James P. Mays Orangeburg
- Harry McDaniels Laurens
- Thomas D. McDowell Georgetown
- Orangeburg/Charleston'ı temsil eden William J. McKinlay
- John W. Meade York
- George M. Mears Charleston
- Edward C. Mickey Charleston
- Benjamin Middleton Barnwell
- Isaac Miller Fairfield
- M. Miller Fairfield
- 1874'ten 1880'e kadar Thomas E. Miller Beaufort
- James Mills Laurens
- LS Mills Beaufort
- Syphax Milton Clarendon
- Charles S. Minort Richland
- FS Mitchell Beaufort
- Junius S. Mobley Birliği
- Alfred M. Moore Fairfield
- Shadrack Morgan Orangeburg
- William C. Morrison Beaufort
- William J. Moultrie Georgetown
- William F. Myers Colleton
- Jonas W. Nash , Kershaw County'yi temsil ediyor
- William Nelson Clarendon
- Richard Neabitt Charleston
- Frederick Nix Jr. Barnwell
- Charles F. Kuzey Charleston
- Samuel Nuckles Birliği
- Joseph Alexander Owens Barnwell İlçe
- Robert John Palmer Richland
- Joseph Parker Charleston
- Jeffrey Pendergrass Williamsburg
- Wade Perrin Laurens
- James F. Peterson Williamsburg İlçesi 1872'den 1878'e
- Edward Küçük Charleston
- William G. Pinckney Charleston
- Thomas Pressley Williamsburg
- Isaac Prioleau Charleston
- Henry W. Purvis Lexington
- 1869'dan 1876'ya kadar Sumter County'yi temsil eden Warren W. Ramsey
- Alonzo J. Ransier Charleston
- Cain Ravenel Berkeley
- George A. Reed Beaufort
- AC Reynolds Beaufort
- JC Rice Beaufort
- Thomas Richardson Colleton'ın fotoğrafı.
- Mark P. Richardson Berkeley
- Henry Riley Orangeburg
- Prens R. Rivers Edgefield/Aiken
- JR Rivers Beaufort
- Joseph Robinson Beaufort
- JC Rue Beaufort
- Alfred Rush Darlington
- Thaddeus K. Sasportas Orangeburg
- Sancho Saunders Chester'ın fotoğrafı.
- William C. Scott Williamsburg
- Robert F.Scott Williamsburg
- WH Sheppard Beaufort
- Henry L. Shrewsburg Chesterfield
- Augustus Simkins Edgefield
- Paris Simpkins Edgefield
- Herkül Simmons Colleton
- Aaron Simmons Orangeburg
- Benjamin Simmons Beaufort
- Limus Simons Edgefield
- William Simons Richland
- Charles Sims Chester
- Andrew Singleton Berkeley
- James Singleton Berkeley
- Asbury L. Singleton Sumter
- JP Singleton Chesterfield
- Robert Smalls Beaufort
- Sherman Smalls Colleton
- Rev. W. Smalls Charleston
- James E. Gülen Sumter
- Abraham W. Smith Charleston
- Jackson A. Smith Darlington
- Powell Smythe Clarendon
- Butler Spears Sumter
- James A. Spencer Abbeville
- Nathaniel T. Spencer Charleston
- Charles H. Sperry Georgetown
- Henry Steele York
- Sezar Sullivan Laurens
- Robert Tarlton Colleton
- John W. Thomas Marlboro
- Benjamin A. Thompson Marion
- Samuel B. Thompson Richland
- Joseph Thompson Richland
- William M. Thomas Colleton
- Julius C. Tingman Charleston
- 1872'den 1873'e kadar Charleston County'yi temsil eden Robert Turner
- 1868'de Abbeville County'yi temsil eden Richard M. Valentine
- John Vanderpool Charleston
- Thomas H. Wallace Berkeley
- 1874'ten 1877'ye kadar Dublin Walker Chester
- John Wallace Orangeburg
- Jared D. Warley Clarendon
- JJ Washington Beaufort
- Archie Weldon Edgefield
- James Wells Richland
- John W. Westberry Sumter
- Ellison M.Weston Richland
- William James Whipper Beaufort
- John H. Beyaz
- Hannibal A. Wideman Abbeville İlçe
- James Wigg Beaufort
- Charles M. Wilder Richland
- Bruce H. Williams Georgetown
- James Clement Wilson Sumter
- Zachariah W. Şaraplar Darlington
- John B. Wright Charleston York İlçe
- Akıllı Wright Charleston
- Prens Genç Chester
- James M. Genç Laurens
Yerel ofisler
- Harrison N. Bouey , Edgefield County'de veraset yargıcı
Tennessee
- Sampson W. Keeble (1873)
- John W. Boyd (1881 - 1884)
- Thomas F. Cassels (1881 - 1882)
- Isaac F. Norris (1881 - 1882)
- Thomas A. Sykes (1881 - 1882), ayrıca Kuzey Karolina Temsilciler Meclisi'nde görev yaptı
- Leon Howard
- David F. Nehirler (1883 - 1884)
- Greene E. Evans
- William A. Feilds (1885 - 1886)
- William C.Hodge
- Monroe W. Gooden (1887-1889)
- Samuel A. McElwee , Tennessee Genel Kurulu üyesi (1883 - 1888)
- Stiller Linton Hutchins (1887 - 1888)
- Jesse MH Graham
Teksas
Üç Afrikalı-Amerikalı Teksas Senatosu'na seçildi ve 32 kişi Yeniden Yapılanma döneminde Teksas Temsilciler Meclisi'nde görev yaptı .
Senato
- George T. Ruby (1870 - 1873)
- Walter Musa Burton
- Matthew Kazanır (1869 - 1873)
- Walter E. Riptoe (Riptoe/ Ripeton)
ev
- Richard Allen (1869), 1878'de Vali adayı oldu
- Edward Anderson
- İskender Ahududu
- Houston AP Bassett
- Thomas Beck
- DW Burley
- Silas Pamuk
- Kuş Davis
- Goldsteen Dupree
- Robert J. Evans
- Jacob E. Freeman
- Harriel G. Geiger
- Melvin Goddin
- Bedford G. Guy
- Nathan H. Haller
- Jeremiah J. Hamilton
- William H. Hollanda
- Mitchell Kendall
- Robert A. Kerr
- Doktor C. Lewis
- Robert A. Kerr (1842–1912)
- David Medlock
- John Mitchell (Teksas yasa koyucusu)
- Henry Moore (Teksas yasa koyucusu)
- Robert J. Moore
- Sheppard Mullens
- Edward Patton
- Henry Phelps (Teksas yasa koyucusu)
- Meshack R. Roberts
- Alonzo Kızak
- Robert Lloyd Smith
- Henry Sneed
- James H. Washington
- Allen W. Wilder
- Benjamin Franklin Williams
- Richard Williams
- George W.Wyatt
- Robertson County'yi temsil eden EC Mobley (1883)
Virjinya
- William H. Kül
- Thomas Bayne
- Samuel P. Bolling
- Phillip S. Bolling
- Tazewell Şubesi
- Peter J. Carter
- Asa Coleman
- Johnson Collins
- harun komodor
- John Wesley Cromwell , Virginia Anayasa Konvansiyonu Katibi (1867), Washington DC hükümet memuru
- Isaac Dabbs
- William Gilliam
- Joseph P. Evans
- Peter K. Jones
- Peter G.Morgan
- Armistead S. Nickens
- Richard GL Paige
- James E. Fuller , Norfolk Kent Konseyi (c. 1885)
- PHA Braxton , 1872'de King William County'de polis memuru, Westmoreland County'deki Birleşik Devletler Gümrük Evi'nde toplayıcı
Washington
ev
- William Owen Bush , 1889
Batı Virginia
ev
- Christopher Payne , 1896
Wyoming
ev
- William Jefferson Hardin , 1879
Washington DC
- Solomon G. Brown , Washington DC Delegeler Meclisi (1871-1874), Smithsonian'da çalışan
- John Mercer Langston , Columbia Bölgesi Sağlık Kurulu üyeliğine atandı
- John H. Smythe , 1872, ABD Sayım Bürosunda memur, Hazine departmanında memur, 1878 Liberya büyükelçisi
- William E. Matthews , 1870'de Washington DC'deki Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'nde katip, bu departmandan randevu alan ilk siyah kişi
- Josiah T. Settle , Washington DC Delegeler Evi'nin okuma yazmanı (1872), Bayındırlık Kurulu'nda katip, Denetim Kurulu'nda muhasebeci olarak ve bölge için ilçe okullarının mütevellisi olarak
Ayrıca bakınız
- Afrikalı-Amerikalı ABD senatörlerinin listesi
- Afrikalı-Amerikalı Amerika Birleşik Devletleri temsilcilerinin listesi
- Afrikalı-Amerikalı Cumhuriyetçiler listesi
- Afrika kökenli Amerikalı ilklerin listesi
Referanslar
daha fazla okuma
- Güney Üniversitesi John B. Cade Kütüphanesinden John Willis Menard'ın Kısa Biyografisi
- Bailey, Richard. Alabama'nın Yeniden İnşası Sırasında Siyah Memurlar, 1867-1878 (Piramit Yayıncılık) Yazardan edinilebilir .
- Bailey, Richard. Ne Carpetbaggers Ne de Scalawags: Alabama'nın Yeniden İnşası Sırasında Siyah Ofis Sahipleri, 1867-1878. Montgomery: Richard Bailey Yayıncılar, 1995.
- Canter Brown, Jr. Florida'nın Siyah Kamu Görevlileri, 1867-1924. Tuscaloosa ve Londra: Alabama Üniversitesi Yayınları, 1998.
- Eric Foner ed., Freedom's Lawmakers: Yeniden Yapılanma Sırasında Siyah Ofis Sahipleri Dizini Revize Edilmiş Baskı. (Baton Rouge: Louisiana State University Press, 1996). ISBN 0-8071-2082-0 . 1865 ve 1877 arasında, Güney'de yaklaşık iki bin siyah seçmeli ve atamalı görevlerde bulundu. Birkaçı nispeten iyi bilinir, ancak çoğu belirsizdir ve resmi devlet tarihlerinden çıkarılmıştır. Foner, bu ciltte 1.500'den fazla siyah yasa koyucu, devlet görevlisi, şerif, sulh hakimi ve polis memurunun profilini çıkarıyor.
- John Hope Franklin "John Roy Lynch: Mississippi'den Cumhuriyetçi Stalwart" Howard Rabinowitz (ed.), Southern Black Leaders of the Reconstruction Era , (Urbana: 1982) ve John Hope Franklin'de yeniden basıldı, Race and History: Selected Essays, 1938- 1988 , Baton Rouge: Louisiana Eyalet Üniversitesi Yayınları, 1989
- Mifflin Wistar Gibbs Gölge ve Işık: Son ve Şimdiki Yüzyılın Anılarıyla Bir Otobiyografi Otobiyografisi , Lincoln ve Londra: Nebraska Üniversitesi Yayınları, 1995.
- Rabinowitz, Howard N. Yeniden Yapılanma Döneminin Güneyli Kara Liderleri (University of Illinois Press: 1982) [1] "Kongre Üyeleri" ile ilgili bölüm, John Hope Franklin'in " John R. Lynch : Cumhuriyetçi Stalwart from Mississippi" , " James T. Loren Schweninger'in yazdığı Rapier of Alabama and the Noble Cause of Reconstruction" ve Eric Anderson'ın yazdığı "James O'Hara of North Carolina: Black Leadership and Local Government".