Vilayet
|
Vesika
|
Milletvekili
|
Parti
|
dönem başlangıcı
|
dönem sonu
|
Buenos Aires
|
|
Samanta Maria Celeste Acerenza
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Juan Aicega
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Laura Valeria Alonso
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
María Cristina Álvarez Rodriguez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Eduardo Pablo Amadeo'nun fotoğrafı.
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Pablo Miguel Ansaloni
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Daniel Fernando Arroyo
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Fernando Asencio
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2018
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Karina Banfi
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Miguel Angel Bazze
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Hernan Berisso
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Gustavo Bevilacqua
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Diego Luis Bossio
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Eduardo Bucca
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Sergio Omar Bull
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Graciela Camano
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Marcela Campagnoli
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Javier Campos
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Carlos Daniel Castagneto
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Walter Correa
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
José Ignacio de Mendiguren
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Eduardo Enrique de Pedro
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Julio de Vido
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2017
|
Buenos Aires
|
|
Nicolas del Cano
|
|
PTS - Frente de Izquierda
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Romina del Pla
|
|
Frente de Izquierda y de los Trabajadores
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Alejandro Carlos Augusto Echegaray
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Fernando Espinoza
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Ezequiel Fernandez Langan
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Carlos Alberto Fernandez
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Hector "Toty" Flores
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Francisco Abel Furlan
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Nathalia Inés González Seligra
|
|
PTS - Frente de Izquierda
|
2017
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Adrian Eduardo Grana
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Leonardo Grosso
|
|
Peronismo para la Victoria
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Maria Isabel Guerin
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Daniel Andrés Lipovetzky
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Silvia Gabriela Lospennato'nun fotoğrafı.
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Mónica Macha
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Martín Nicolas Medine
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Josefina Mendoza
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Mayra Soledad Mendoza
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Guillermo Tristan Karadağ
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Emilio Monzo
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Cecilia Moreau
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Leopoldo Raul Guido Moreau
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Juan Facundo Moyano
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
María Graciela Ocaña
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Marcela Fabiana Passo'nun fotoğrafı.
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Raul Joaquín Perez
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Maria Carla Piccolomini
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Horacio Pietragalla Corti
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Fabio José Quetglas
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Maria Fernanda Raverta
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Alberto Oscar Roberti'nin fotoğrafı.
|
|
yargıç
|
2015
|
2018
|
Buenos Aires
|
|
Rodrigo Martin Rodriguez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Laura Russo
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Roberto Salvarezza
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Daniel Scioli
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Carlos Américo Selva
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Magdalena Sierra
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Vanesa Şiley
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Felipe Carlos Solá
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Luis Rodolfo Tailhade
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Pablo Torello
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Mirta Tundis
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Paula Marcela Urroz'un fotoğrafı.
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Fernanda Vallejos
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Natalia Soledad Villa
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires
|
|
Luana Volnovich
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Waldo Ezequiel Wolff
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires
|
|
Hugo Yasky
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Juan Cabandie
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Elisa Maria Avelina Carrio
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Ana Carla Carrizo
|
|
Evolución Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Gabriela Cerruti
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Victoria Analía Donda Perez
|
|
Libres del Sur
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Jorge Ricardo Enriquez
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Daniel Filmus
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Alejandro Garcia
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Nilda Celia Garré
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Álvaro Gustavo González
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Anabella Ruth Onun Cabral'ı
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Fernando Adolfo Iglesias
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Axel Kicillof
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Andrés Larroque
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
marco lavanta
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Juan Manuel Lopez
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Martin Lousteau
|
|
Evolución Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Paula Mariana Oliveto Lago
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Carla Betina Pitiot
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Carmen Polledo
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Cornelia Schmidt-Liermann
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Facundo Suarez Lastra
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Pablo Gabriel Tonelli
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Juan Carlos Villalonga
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Buenos Aires Şehri
|
|
Marcelo Germán Wechsler
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Katamarca
|
|
Eduardo Segundo Brizuela del Moral
|
|
Frente Cívico y Social de Catamarca
|
2017
|
2021
|
Katamarca
|
|
Silvana Micaela Ginokyo
|
|
Elijo Katamarca
|
2017
|
2021
|
Katamarca
|
|
Veronica Mercado
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Katamarca
|
|
Gustavo Arturo Saadi
|
|
Elijo Katamarca
|
2017
|
2021
|
Katamarca
|
|
Orieta Cecilia Vera Gonzalez
|
|
Coalición Cívica
|
2015
|
2019
|
chaco
|
|
Aída Beatriz Maxima Ayala
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
chaco
|
|
Horacio Goicoechea
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
chaco
|
|
Maria Lucila Masin
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
chaco
|
|
Juan Mosqueda
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
chaco
|
|
Elda Pertile
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
chaco
|
|
Analía Rach Quiroga
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
chaco
|
|
Alicia Terada
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Chubut
|
|
Santiago Nicolas Igon
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Chubut
|
|
Ana Maria Llanos Massa
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Chubut
|
|
Gustavo Menna
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Chubut
|
|
Rosa Rosario Munoz
|
|
Trabajo ve Dignidad
|
2017
|
2021
|
Chubut
|
|
Jorge Taboada
|
|
Kültür, Eğitim ve Trabajo
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Brenda Lis Austin
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Hector Baldassi
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Juan Fernando Brügge
|
|
Cordoba Federal
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Maria Soledad Carrizo
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
pablo carro
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Paulo Leonardo Cassinerio
|
|
Cordoba Federal
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Gabriela Beatriz Estévez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Gabriel Alberto Frizza
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Martín Miguel Llaryora
|
|
Cordoba Federal
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Leonor Maria Martinez Villada
|
|
Coalición Cívica
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Nicolas Maria Massot
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Diego Matias Mestre
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Cordoba
|
|
Adriana Monica Nazario
|
|
Córdoba Trabajo ve Producción
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Mario Raul Negri
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Juan Manuel Pereyra
|
|
Concertación-FORJA
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Pedro Javier Pretto
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Olga Maria Rista
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Cordoba
|
|
Alejandra Maria Vigo
|
|
Cordoba Federal
|
2017
|
2021
|
Corrientes
|
|
Sofya Brambilla
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Corrientes
|
|
Julian Dindart
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Corrientes
|
|
Araceli Ferreyra
|
|
Peronismo para la Victoria
|
2015
|
2019
|
Corrientes
|
|
Oscar Alberto Macias
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
Corrientes
|
|
Estela Mercedes Regidor Belledone
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Corrientes
|
|
Jorge Antonio Romero
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Corrientes
|
|
José Arnaldo Ruiz Aragon
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Giriş Ríos
|
|
Juan José Bahillo
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
Giriş Ríos
|
|
Atilio Francisco Salvador Benedetti
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Giriş Ríos
|
|
Mayda Cresto
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
Giriş Ríos
|
|
Alicia Fregon
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Giriş Ríos
|
|
Yanina Celeste Gayol
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Giriş Ríos
|
|
Juan Manuel Huss
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Giriş Ríos
|
|
Jorge Enrique Lacoste
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Giriş Ríos
|
|
Marcelo Alejandro Monfort
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Giriş Ríos
|
|
Julio Rodolfo Solanas
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
formosa
|
|
Mario Horacio Arce
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
formosa
|
|
Luis Eugenio Basterra'nın fotoğrafı.
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
formosa
|
|
Gustavo Ramiro Fernandez Patri
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
formosa
|
|
Martín Osvaldo Hernández
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
formosa
|
|
Inés Beatriz Loto
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Jujuy
|
|
Maria Gabriela Burgos
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Jujuy
|
|
Jose Luis Martiarena
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
Jujuy
|
|
Silvia Alejandra Martínez
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Jujuy
|
|
Maria Carolina Moises
|
|
yargıç
|
2017
|
2019
|
Jujuy
|
|
Osmar Antonio Monaldi
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Jujuy
|
|
Alejandro Francisco Snopek
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
la pampa
|
|
Melina Aida Delú
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
la pampa
|
|
Daniel Ricardo Kroneberger
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
la pampa
|
|
Martin Maquieyra
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
la pampa
|
|
Ariel Rauschenberger
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
la pampa
|
|
Sergio Raul Ziliotto
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
Rioja
|
|
Danilo Adrian Flores
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
Rioja
|
|
Luis Beder Herrera'nın fotoğrafı.
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
Rioja
|
|
Karina Alejandra Molina
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Rioja
|
|
Hector Enrique Olivares
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Rioja
|
|
Julio Enrique Sahad
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Mendoza
|
|
Elva Susana Balbo
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2018
|
Mendoza
|
|
Luis Gustavo Borsani
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Mendoza
|
|
Sebastian Bragagnolo
|
|
Birlik PRO
|
2018
|
2019
|
Mendoza
|
|
Guillermo Ramon Carmona
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Mendoza
|
|
Ömer Chafi Felix
|
|
Somos Mendoza
|
2017
|
2021
|
Mendoza
|
|
Stella Maris Huczak
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Mendoza
|
|
Pedro Ruben Miranda
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
Mendoza
|
|
Claudia Najul
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Mendoza
|
|
Luis Alfonso Petri
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Mendoza
|
|
José Luis Ramon
|
|
Blok Koruyucu
|
2017
|
2021
|
Mendoza
|
|
Federico Raul Zamarbide
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
misyonlar
|
|
Maria Cristina Britez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
misyonlar
|
|
Verónica Derna
|
|
Frente de la Concordia Misionero
|
2017
|
2019
|
misyonlar
|
|
Daniel di Stefano
|
|
Frente de la Concordia Misionero
|
2015
|
2019
|
misyonlar
|
|
Jorge Daniel Franco
|
|
Frente de la Concordia Misionero
|
2015
|
2019
|
misyonlar
|
|
Flavia Morales
|
|
Frente de la Concordia Misionero
|
2017
|
2021
|
misyonlar
|
|
Luis Mario Pastori'nin fotoğrafı.
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
misyonlar
|
|
Ricardo Wellbach
|
|
Frente de la Concordia Misionero
|
2017
|
2021
|
Neuquén
|
|
Jose Alberto Ciampini
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Neuquén
|
|
Leandro Gastón Lopez Koenig
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Neuquén
|
|
Norman Darío Martínez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Neuquén
|
|
Alma "Chani" Sapag
|
|
Movimiento Popüler Neuquino
|
2017
|
2021
|
Neuquén
|
|
David Pablo Schlereth
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Rio zenci
|
|
Claudio Martín Donate
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Rio zenci
|
|
Silvia Renee Horne
|
|
Peronismo para la Victoria
|
2015
|
2019
|
Rio zenci
|
|
Lorena Matzen
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Rio zenci
|
|
Maria Emilia Soria
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Rio zenci
|
|
Sergio Javier Wisky
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
salta
|
|
Nestor Javier David
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
salta
|
|
Martin Grande
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
salta
|
|
Pablo Francisco Juan Kosiner
|
|
yargıç
|
2015
|
2019
|
salta
|
|
Sergio Napolyon Leavy
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
salta
|
|
Miguel Nanni
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
salta
|
|
Alfredo Horacio Olmedo
|
|
Salta Somos Todos
|
2015
|
2019
|
salta
|
|
Andrés Zottos
|
|
yargıç
|
2017
|
2021
|
San Juan
|
|
Walberto Enrique Allende
|
|
San Juan için Todos Juntos
|
2017
|
2021
|
San Juan
|
|
Eduardo Augusto Cáceres
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
San Juan
|
|
Graciela Maria Caselles
|
|
Partido Bloquista de San Juan
|
2015
|
2019
|
San Juan
|
|
Sandra Daniela Castro
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
San Juan
|
|
Jose Luis Gioja
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
San Juan
|
|
María Florencia Peñaloza Marianetti
|
|
Somos San Juan
|
2015
|
2019
|
San Luis
|
|
Karim Augusto Alume Sbodio
|
|
Unidad Adalet
|
2017
|
2021
|
San Luis
|
|
Ivana Maria Bianchi
|
|
Unidad Adalet
|
2015
|
2019
|
San Luis
|
|
Jose Luis Riccardo
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
San Luis
|
|
Victoria Rosso
|
|
Unidad Adalet
|
2017
|
2021
|
San Luis
|
|
Andrés Alberto Vallone
|
|
Unidad Adalet
|
2017
|
2019
|
Santa Cruz
|
|
Antonio José Carambiya
|
|
Frente para la Victoria-PJ]
|
2017
|
2021
|
Santa Cruz
|
|
Maximo Carlos Kirchner
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Santa Cruz
|
|
Roxana Nahir Reyes
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Santa Cruz
|
|
Hector Alberto Roquel
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Santa Cruz
|
|
Juan Benedicto Vazquez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Albor Angel "Nicky" Cantard
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Marcos Cleri
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Luis Gustavo Contigiani
|
|
Frente Progressista Cívico y Social
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Lucila Maria de Ponti
|
|
Peronismo para la Victoria
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Gonzalo Pedro Antonio del Cerro
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Silvina Patricia Frana
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Josefina Victoria Gonzalez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Alejandro Ariel Grandinetti
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Astrid Hummel
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Lucas Ciriaco Incicco'nun fotoğrafı.
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Luciano Andrés Laspina
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Maria Lucila Lehmann
|
|
Coalición Cívica
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Hugo Maria Marcucci
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Vanesa Laura Massetani
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
José Carlos Nunez
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Alejandro Ramos
|
|
Primero Arjantin
|
2015
|
2019
|
Santa Fe
|
|
Alejandra Rodenas
|
|
Nuevo Espacio Santafesino
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Augustin Oscar Rossi
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Santa Fe
|
|
Gisela Scaglia
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Santiago del Estero
|
|
Norma Amanda Abdala de Matarazzo
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2017
|
2021
|
Santiago del Estero
|
|
Hugo Orlando İnfante
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2017
|
2021
|
Santiago del Estero
|
|
Claudia Alejandra Ledesma Abdala de Zamora
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2017
|
2021
|
Santiago del Estero
|
|
Mariana Elizabet Morales
|
|
Nueva Arjantin için Federal Unidos
|
2015
|
2019
|
Santiago del Estero
|
|
Graciela Navarro
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2015
|
2019
|
Santiago del Estero
|
|
Estela Mary Neder
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2017
|
2019
|
Santiago del Estero
|
|
Mirta Ameliana Pastoriza'nın fotoğrafı.
|
|
Frente Cívico por Santiago
|
2015
|
2019
|
Tierra del Fuego
|
|
Analuz Ailen Carol
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Tierra del Fuego
|
|
Martín Alejandro Perez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Tierra del Fuego
|
|
Matías David Rodriguez
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Tierra del Fuego
|
|
Carlos Gaston Roma
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Tierra del Fuego
|
|
Hector Antonio Stefani
|
|
Birlik PRO
|
2017
|
2021
|
Tucumán
|
|
Beatriz Luisa Avila
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2017
|
2021
|
Tucumán
|
|
Jose Manuel Cano
|
|
Unión Cívica Radikal
|
2017
|
2021
|
Tucumán
|
|
Facundo Garretón
|
|
Birlik PRO
|
2015
|
2019
|
Tucumán
|
|
Medine Gladys
|
|
Tucuman için adalet
|
2017
|
2021
|
Tucumán
|
|
Jose Fernando Orellana
|
|
Tucuman için adalet
|
2015
|
2019
|
Tucumán
|
|
Walter Marcelo Santillan
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Tucumán
|
|
Mirta Alicia Soraire
|
|
Frente para la Victoria-PJ
|
2015
|
2019
|
Tucumán
|
|
Maria Teresita Villavicencio
|
|
Evolución Radikal
|
2015
|
2019
|
Tucumán
|
|
Pablo Raul Yedlin
|
|
Tucuman için adalet
|
2017
|
2021
|