2010 Asya Oyunları'nda Cue sporları – Tek erkekler bilardo müsabakaları - Cue sports at the 2010 Asian Games – Men's snooker singles
2010 Asya Oyunları'nda tek erkekler bilardo | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
mekan | Asya Oyunları Kasabası Spor Salonu | ||||||||||||
Tarih | 18-20 Kasım | ||||||||||||
yarışmacılar | 22 ülkeden 43 | ||||||||||||
madalyalılar | |||||||||||||
| |||||||||||||
Bilardo de 2010 Asya Oyunları'nda | ||
---|---|---|
üç-yastık | erkekler | |
İngiliz bilardo | erkekler | |
Bilardo | erkekler | Kadınlar |
dokuz top | erkekler | Kadınlar |
bilardo | erkekler | Kadınlar |
bilardo takımı | erkekler | Kadınlar |
Erkekler snooker de single turnuvası 2010 Asya Oyunları'nda içinde Guangzhou Kasım, 18 Kasım ile 20 gerçekleşti Asya Oyunları İlçe Gymnasium .
Takvim
Tüm zamanlar Çin Standart Saati'ne göre ( UTC+08:00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
Perşembe, 18 Kasım 2010 | 10:00 | Ön hazırlık |
13:00 | son 32 | |
Cuma, 19 Kasım 2010 | 13:00 | son 16 |
19:30 | Çeyrek finaller | |
Cumartesi, 20 Kasım 2010 | 13:00 | yarı finaller |
16:00 | son |
Sonuçlar
- Efsane
- WO - Yürüyerek kazandı
Finaller
yarı finaller | son | ||||||||
1 | Ding Junhui ( CHN ) | 4 | |||||||
Dechawat Poomjaeng ( THA ) | 3 | 1 | Ding Junhui ( CHN ) | 2 | |||||
Aditya Mehta ( IND ) | 1 | Marco Fu ( HKG ) | 4 | ||||||
Marco Fu ( HKG ) | 4 |
Üst yarı
Bölüm 1
Ön hazırlık | son 32 | son 16 | Çeyrek finaller | ||||||||||||||||
1 | Ding Junhui ( CHN ) | 4 | |||||||||||||||||
Mohamad Ali Berjaoui ( LIB ) | 2 | Lee Po-hsien ( TPE ) | 0 | ||||||||||||||||
Lee Po-hsien ( TPE ) | 4 | 1 | Ding Junhui ( CHN ) | 4 | |||||||||||||||
Pankaj Advani ( IND ) | 1 | ||||||||||||||||||
Pankaj Advani ( IND ) | 4 | ||||||||||||||||||
Ahmed Saif ( QAT ) | 3 | ||||||||||||||||||
1 | Ding Junhui ( CHN ) | 4 | |||||||||||||||||
Fung Kwok Wai ( HKG ) | 0 | ||||||||||||||||||
Marvin Lim ( SIN ) | 0 | ||||||||||||||||||
Fung Kwok Wai ( HKG ) | 4 | Fung Kwok Wai ( HKG ) | 4 | ||||||||||||||||
Firas Kamel ( IRQ ) | 2 | Fung Kwok Wai ( HKG ) | 4 | ||||||||||||||||
Moh Keen Hoo ( MAS ) | 2 | Khurram Hüseyin Ağa ( PAK ) | 1 | ||||||||||||||||
Khurram Hüseyin Ağa ( PAK ) | 4 | Khurram Hüseyin Ağa ( PAK ) | 4 | ||||||||||||||||
Meqdad Taki ( IOC ) | 0 |
Bölüm 2
Ön hazırlık | son 32 | son 16 | Çeyrek finaller | ||||||||||||||||
Karam Fatıma ( SYR ) | 4 | ||||||||||||||||||
Omar Al-Ajlani ( KSA ) | 0 | Tüvshinjargalyn Khash-Ochir ( MGL ) | 3 | ||||||||||||||||
Tüvshinjargalyn Khash-Ochir ( MGL ) | 4 | Karam Fatıma ( SYR ) | 1 | ||||||||||||||||
Salih Muhammed ( AFG ) | 4 | ||||||||||||||||||
Salih Muhammed ( AFG ) | 4 | ||||||||||||||||||
Benjamin Guevarra ( PHI ) | 3 | ||||||||||||||||||
Salih Muhammed ( AFG ) | 1 | ||||||||||||||||||
Dechawat Poomjaeng ( THA ) | 4 | ||||||||||||||||||
Hossein Vafaei ( IRI ) | 4 | ||||||||||||||||||
Lương Chí Dũng ( VIE ) | 0 | ||||||||||||||||||
Hossein Vafaei ( IRI ) | 1 | ||||||||||||||||||
Hwang Chul-ho ( KOR ) | 0 | Dechawat Poomjaeng ( THA ) | 4 | ||||||||||||||||
Dechawat Poomjaeng ( THA ) | 4 | Dechawat Poomjaeng ( THA ) | 4 | ||||||||||||||||
4 | Muhammed Şehab ( BAE ) | 2 |
Alt yarısı
Bölüm 3
Ön hazırlık | son 32 | son 16 | Çeyrek finaller | ||||||||||||||||
3 | Ratchapol Pu-ob-orm ( THA ) | 3 | |||||||||||||||||
Ali Al-Obaidly ( QAT ) | 0 | Wu Yu-lun ( TPE ) | 4 | ||||||||||||||||
Wu Yu-lun ( TPE ) | 4 | Wu Yu-lun ( TPE ) | 2 | ||||||||||||||||
Aditya Mehta ( IND ) | 4 | ||||||||||||||||||
Mazen Berjaoui ( LIB ) | 0 | ||||||||||||||||||
Aditya Mehta ( IND ) | 4 | ||||||||||||||||||
Aditya Mehta ( IND ) | 4 | ||||||||||||||||||
Ang Boon Çene ( SIN ) | 3 | ||||||||||||||||||
Thor Chuan Leong ( MAS ) | 4 | ||||||||||||||||||
Baek Min-hu ( KOR ) | WO | Baek Min-hu ( KOR ) | 1 | ||||||||||||||||
Ali Celil ( IRQ ) | Thor Chuan Leong ( MAS ) | 2 | |||||||||||||||||
Muhammed El-Jokar ( BAE ) | 4 | Ang Boon Çene ( SIN ) | 4 | ||||||||||||||||
Abdullah El Kandari ( IOC ) | 3 | Muhammed El-Jokar ( BAE ) | 3 | ||||||||||||||||
Ang Boon Çene ( SIN ) | 4 |
Bölüm 4
Ön hazırlık | son 32 | son 16 | Çeyrek finaller | ||||||||||||||||
Soheil Vahedi ( IRI ) | 0 | ||||||||||||||||||
Marlon Manalo ( PHI ) | 1 | Marco Fu ( HKG ) | 4 | ||||||||||||||||
Marco Fu ( HKG ) | 4 | Marco Fu ( HKG ) | 4 | ||||||||||||||||
Mohammad Rais Senzahi ( AFG ) | 4 | Muhammed Sajjad ( PAK ) | 0 | ||||||||||||||||
Kubaniçbek Sagyndykov ( KGZ ) | 0 | Mohammad Rais Senzahi ( AFG ) | 1 | ||||||||||||||||
Muhammed Sajjad ( PAK ) | 4 | ||||||||||||||||||
Marco Fu ( HKG ) | 4 | ||||||||||||||||||
2 | Liang Wenbo ( CHN ) | 1 | |||||||||||||||||
Baldandorjiin Batsükh ( MGL ) | 3 | ||||||||||||||||||
Ahmed Aseeri ( KSA ) | 4 | ||||||||||||||||||
Ahmed Aseeri ( KSA ) | 0 | ||||||||||||||||||
Ömer El-Kojah ( SYR ) | 4 | 2 | Liang Wenbo ( CHN ) | 4 | |||||||||||||||
Đỗ Hoàng Quân ( VIE ) | 2 | Ömer El-Kojah ( SYR ) | 1 | ||||||||||||||||
2 | Liang Wenbo ( CHN ) | 4 |