Büyük On Onur Madalyası - Big Ten Medal of Honor
Büyük On Onur Madalyası | |
---|---|
için ödüllendirildi | Atletizm ve Akademik Çalışmalarda En Yüksek Yeterlilik |
Ülke | Amerika Birleşik Devletleri |
Tarafından sunulan | Büyük On Konferansı |
İlk ödül | 1915 |
Şu anda tarafından tutulan | 28 her yıl (2014-15'ten beri) |
İnternet sitesi | www.bigten.org |
Kolej atletizmindeki en prestijli konferans ödüllerinden biri olan Big Ten Medal of Honor ilk olarak 1915'te her üniversitenin mezun sınıfından "atletizm ve skolastik çalışmalarda en büyük yeterliliğe ulaşmış" bir öğrenci-sporcuya verildi. Big Ten'in 14 kurumu, 10.000'den fazla öğrenci-sporcuya sahiptir, bu diğer tüm konferanslardan daha fazladır ve bu bireylerin sadece 28'i her yıl Big Ten Onur Madalyası ile tanınır. Medal of Honor'un yaklaşık 100 yılında, 1300'den fazla öğrenci-sporcu bu ayrıcalığı kazandı. Madalyanın bir tarafında Latince Mens fervida in corpore lacertoso ("güçlü bir vücutta hararetli bir zihin") ifadesi , arka tarafında ise öğrencinin adı ve For Scholarship and Athletic Prowess ifadesi yer alır .
Tarih
Ödül ilk olarak 1915'te verildi. Üniversiteler arası atletizmde, atletizme verilen eğitim vurgusunun desteğini gösteren ve " öğrenci sporcu " değerlerini somutlaştıranları onurlandıran ilk ödüldü . Başlangıçta sadece erkek sporculara verilmesine rağmen, 1982'den beri her kurumdan bir kadın sporcu da tanınmaktadır.
Önemli alıcılar
Büyük On Onur Madalyası, üniversiteden sonra hem atletizmde hem de ötesinde başarı elde eden çok sayıda madalyalı sporcuya verilmiştir:
- NCAA 10 kez Ulusal Şampiyon Koç John R. Wooden ( Purdue )
- NFL oyun kurucuları ve Super Bowl kazananları Bob Griese ve Drew Brees (Purdue)
- Yedi kez NBA All-Star ve Basketbol Onur Listesi üyesi Jerry Lucas ( Ohio Eyaleti )
- NFL güvenliği ve Super Bowl Tony Dungy ( Minnesota ) kazanan ilk Afrikalı-Amerikalı antrenör
- MLB yakalayıcı ve üç kez World Series şampiyonu Joe Girardi ( Northwestern )
- Kolej Futbol Onur Listesi üyesi ve futbol antrenörü Pat Fitzgerald (Kuzeybatı)
- Olimpik yüzücü ve Altın madalyalı Davis Tarwater ( Michigan )
- Eski bir beyzbol oyuncusu, spor ajanı olan Casey Close'a (Michigan) dönüştü.
- Pan Amerikan Oyunları Altın madalyalı jimnastikçi Abie Grossfeld ( Illinois )
- Üniversite atletizm antrenörü Francis X. Cretzmeyer ( Iowa )
- Profesyonel futbolcular Joanna Lohman ( Penn State ), Emily Zurrer (Illinois), Vanessa DiBernardo (Illinois) ve Britt Eckerstrom (Penn State)
- Dokuz kez mektup yazan ve University of Wisconsin-Madison atletik direktörü Badger atletizmini kurtaran Pat Richter ( Wisconsin )
- İşadamı Keith Nosbusch , Rockwell Automation Inc.'in (Wisconsin) başkanı ve CEO'su
- NASA astronotu Michael S. Hopkins ( Illinois )
kazananların listesi
Okul | Yıl | erkek adı | erkek sporu | kadın adı | kadın sporu |
---|---|---|---|---|---|
Chicago | 1915 | Francis T. Ward | Parça alanı | ||
Illinois | 1915 | Edward A. Williford | Basketbol | ||
Hindistan | 1915 | Matthew Kışları | Beyzbol | ||
Iowa | 1915 | Herman VonLackum | Futbol | ||
Minnesota | 1915 | Boles A. Rosenthal | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1915 | Harold G. Osborn | Parça alanı | ||
Ohio eyaleti | 1915 | Arthur S. Kiefer | Futbol | ||
Purdue | 1915 | Harry B. Routh | Futbol | ||
Wisconsin | 1915 | Martin Thomas Kennedy | Kürek | ||
Chicago | 1916 | Paul S. Russell | Futbol | ||
Illinois | 1916 | Elmo Paul Hohman | Parça alanı | ||
Hindistan | 1916 | George J. Shively | Beyzbol | ||
Iowa | 1916 | Forrest W. Deardorff | Beyzbol | ||
Minnesota | 1916 | Bernard W. Bierman | Futbol/Basketbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1916 | John Harvey Ellis | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1916 | Charles A. Carran | Tenis | ||
Purdue | 1916 | Pau L. Walter | Futbol/Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1916 | William Dow Harvey | Parça alanı | ||
Chicago | 1917 | Daniel J. Fisher | Parça alanı | ||
Illinois | 1917 | Clyde Gödel Alwood | Basketbol | ||
Hindistan | 1917 | DeWitt T. Mullett | Basketbol | ||
Iowa | 1917 | Wayne J. Foster | Beyzbol | ||
Minnesota | 1917 | Joseph M. Sprafka | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1917 | Edgar Paul Williams | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1917 | Allen R. Rankin | Parça alanı | ||
Purdue | 1917 | Melvin John Gururlu | Futbol | ||
Wisconsin | 1917 | Mead Burke | Parça alanı | ||
Chicago | 1918 | Walter C.Earle | Yüzme ve Dalış | ||
Illinois | 1918 | John Leo Klein | Futbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1918 | Wilbur J. Dalzell | Futbol/Güreş | ||
Iowa | 1918 | John VonLackum | Futbol | ||
Minnesota | 1918 | George W. Hauser | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1918 | Ödül Yok | |||
Ohio eyaleti | 1918 | Howard F. Yerges | Futbol | ||
Purdue | 1918 | Herbert L.Hart | Futbol | ||
Wisconsin | 1918 | Ebert Edward Simpson Jr. | Basketbol | ||
Michigan | 1918 | Alan W. Boyd | Futbol | ||
Chicago | 1919 | William C. Gorgas | Basketbol | ||
Illinois | 1919 | GC Gucheit | Futbol | ||
Hindistan | 1919 | William M. Zeller | Basketbol | ||
Iowa | 1919 | Homer W. Scott | Futbol | ||
Minnesota | 1919 | Erling S. Platou | Basketbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1919 | Ruben Allen Marquardt | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1919 | Sheldon J. Mann | Beyzbol | ||
Purdue | 1919 | Robert E.Markley | Futbol/Basketbol.Beyzbol | ||
Wisconsin | 1919 | Charles H. Marangoz | Futbol | ||
Michigan | 1919 | Ödül Yok | |||
Chicago | 1920 | Charles G. Higgins | Futbol | ||
Illinois | 1920 | John B.Felmley | Basketbol/Atletizm | ||
Hindistan | 1920 | Willard G. Rauschenbach | Beyzbol | ||
Iowa | 1920 | Charles Mockmore | Futbol | ||
Minnesota | 1920 | Norman W. Kingsley | Futbol/Basketbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1920 | Bruce DeSwarte | Parça alanı | ||
Ohio eyaleti | 1920 | Harold Lee Kime | Beyzbol | ||
Purdue | 1920 | Paul B Kilisesi | Futbol/Basketbol | ||
Wisconsin | 1920 | Anthony G. Zülfer | Basketbol/Beyzbol | ||
Michigan | 1920 | Carl E. Johnson | Parça alanı | ||
Chicago | 1921 | Harold L. Hanisch | Futbol | ||
Illinois | 1921 | John S. Prescott | Parça alanı | ||
Hindistan | 1921 | Everett S. Dean | Basketbol | ||
Iowa | 1921 | Robert J. Kaufmann | Futbol/Basketbol | ||
Minnesota | 1921 | Neal A.Arnston | Futbol/Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1921 | Robert W. Townley | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1921 | Andrew J. Nemecek | Futbol | ||
Purdue | 1921 | Cecil George Cooley | Futbol | ||
Wisconsin | 1921 | Allan C. Davey | Futbol | ||
Michigan | 1921 | Elton E. Wieman | Futbol | ||
Chicago | 1922 | Herbert O. Crisler | Futbol/Basketbol/Beyzbol | ||
Illinois | 1922 | Clarence Crossley | Beyzbol | ||
Hindistan | 1922 | William G. McCaw | Futbol | ||
Iowa | 1922 | Aubrey Devine | Futbol/Basketbol/Atletizm | ||
Minnesota | 1922 | Arnold Oss | Basketbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1922 | Graham Penfield | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1922 | Iolas M. Huffman | Futbol/Beyzbol | ||
Purdue | 1922 | Clifford C. Fırınlar | Kros/Atletizm | ||
Wisconsin | 1922 | George Bunge | Futbol | ||
Michigan | 1922 | Robert J. Dunne | Futbol | ||
Chicago | 1923 | Harold A. Fletcher | Futbol | ||
Illinois | 1923 | Otto H. Vogel | Futbol/Basketbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1923 | Ömer Tutulan | Güreş | ||
Iowa | 1923 | Gordon C. Locke | Futbol/Beyzbol | ||
Minnesota | 1923 | Rudolph Hultkrans | Basketbol/Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1923 | James J. Peterson | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1923 | harry işçi | Futbol | ||
Purdue | 1923 | William R. Swank | Futbol | ||
Wisconsin | 1923 | Gustave K. Tebell | Beyzbol/Basketbol/Futbol | ||
Michigan | 1923 | Paul C. Goebel | Futbol | ||
Chicago | 1924 | Campbell Dickson | Basketbol | ||
Illinois | 1924 | Walter Roettger | Basketbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1924 | John Milton Hayır | Parça alanı | ||
Iowa | 1924 | Wayland Hicks | Basketbol/Beyzbol | ||
Minnesota | 1924 | Kont Martineau | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1924 | adam William Davis | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1924 | Harry D. Çelik | Güreş/Futbol | ||
Purdue | 1924 | Edward R. Boya | Futbol/Güreş | ||
Wisconsin | 1924 | Harold J. Bentson | Kürek | ||
Michigan | 1924 | Franklin C. Cappon | Futbol | ||
Chicago | 1925 | Harry G. Frieda | Parça alanı | ||
Illinois | 1925 | Gilbert J. Roberts | Futbol | ||
Hindistan | 1925 | Harlan Logan | Basketbol/Tenis/Atletizm | ||
Iowa | 1925 | John Hancock | Futbol/Atletizm | ||
Minnesota | 1925 | Louis Brüt | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1925 | Ralph T. Breyer | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1925 | Lawrence N. Snyder | Parça alanı | ||
Purdue | 1925 | Ferdinand J. Wellman | Futbol/Basketbol | ||
Wisconsin | 1925 | Lloyd Vadisi | Kros/Atletizm | ||
Michigan | 1925 | William B. Giles | Beyzbol | ||
Chicago | 1926 | Graham A. Kerwin | Futbol | ||
Illinois | 1926 | John W. Mauer | Basketbol | ||
Hindistan | 1926 | Daniel G. Bernoske | Futbol | ||
Iowa | 1926 | Donald Graham | Futbol | ||
Minnesota | 1926 | Raymond F.Rasey | Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1926 | Walter Seidel | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1926 | Ralph E. Seiffer | Futbol | ||
Purdue | 1926 | Donald S. Cunningham | Futbol/Atletizm | ||
Wisconsin | 1926 | Stephen H. Polaski | Futbol | ||
Michigan | 1926 | Harold Freyberg | Parça alanı | ||
Chicago | 1927 | Anton Behme Burg | Parça alanı | ||
Illinois | 1927 | Doran T. Rue | Parça alanı | ||
Hindistan | 1927 | Charles F. Benzel | Parça alanı | ||
Iowa | 1927 | Carl D. Voltmer | Futbol | ||
Minnesota | 1927 | Roger Wheeler | Futbol/Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1927 | Robert W. Johnson | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1927 | Harold W. Kennedy | Parça alanı | ||
Purdue | 1927 | JE Littlecross ülke/atletizm | Ülke/Atletizm | ||
Wisconsin | 1927 | Jefferson Dement Burrus | Kürek | ||
Michigan | 1927 | Paul C.Samson | Yüzme ve Dalış | ||
Chicago | 1928 | Kenneth A. Rouse | Futbol | ||
Illinois | 1928 | Richard G. Finn | Beyzbol | ||
Hindistan | 1928 | Arthur J. Beckner | Basketbol | ||
Iowa | 1928 | Lawrence Harrison | Basketbol/Beyzbol | ||
Minnesota | 1928 | Malvin J. Nydahl | Beyzbol/Futbol/Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1928 | Wm. H. Droegemueller | Atletizm/Futbol/Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1928 | Cornelius Ackermann | Futbol | ||
Purdue | 1928 | Harry A.Kemmer | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1928 | Louis Behr | Basketbol | ||
Michigan | 1928 | Norman Gabel | Futbol | ||
Chicago | 1929 | Rudolph P. Leyers | Futbol | ||
Illinois | 1929 | Robert B. Orloviç | Parça alanı | ||
Hindistan | 1929 | Wilmer T. Rinehart | Parça alanı | ||
Iowa | 1929 | Orman Twogood | Basketbol | ||
Minnesota | 1929 | George E. MacKinnon | Basketbol/Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1929 | Bertrand Fox | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1929 | William P. Tooley | Parça alanı | ||
Purdue | 1929 | CS Lyle | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1929 | Theodore A. Thelander | Beyzbol/Basketbol/Futbol | ||
Michigan | 1929 | Ernest B. McCoy | Beyzbol | ||
Chicago | 1930 | Harold E. Hayden | Parça alanı | ||
Illinois | 1930 | Richard C. Oeler | Jimnastik | ||
Hindistan | 1930 | William E. Clapham | Parça alanı | ||
Iowa | 1930 | Willis A. Glassgow | Futbol/Beyzbol | ||
Minnesota | 1930 | Robert Tanner | Futbol/Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1930 | Richard L. Hinch | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1930 | Joseph A. Ujhelyi | Futbol | ||
Purdue | 1930 | Elmer N. Sleight | Futbol | ||
Wisconsin | 1930 | Donald W. Meikeljohn | Tenis | ||
Michigan | 1930 | Edwin B. Poorman | Futbol | ||
Chicago | 1931 | Dale Allen Letts | Parça alanı | ||
Illinois | 1931 | Lee Sentman | Parça alanı | ||
Hindistan | 1931 | James E. Hatfield | Parça alanı | ||
Iowa | 1931 | Ödül Yok | |||
Minnesota | 1931 | Lowell Bataklığı | Yüzme ve Dalış | ||
Kuzeybatı | 1931 | Laurence E. Oliphant | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1931 | Charles R. Larkins | Futbol/Basketbol | ||
Purdue | 1931 | George Van Bibbler | Futbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1931 | Louis E. Oberdeck | Kürek | ||
Michigan | 1931 | J. Perry Austin | Parça alanı | ||
Chicago | 1932 | Everett C. Olson | Jimnastik | ||
Illinois | 1932 | Edward F. Gbur | Beyzbol | ||
Hindistan | 1932 | Henry A. Demirci | Kros/Atletizm | ||
Iowa | 1932 | Stuart W. Skowbo | Parça alanı | ||
Minnesota | 1932 | Earl W. Gevşek | Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1932 | Volney C. Wilson | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1932 | James R. Bachman | Güreş | ||
Purdue | 1932 | John R. Ahşap | Basketbol | ||
Wisconsin | 1932 | Harvey H. Schneider | Basketbol | ||
Michigan | 1932 | Edwin F. Russell | Parça alanı | ||
Chicago | 1933 | Keith I. Parsons | Basketbol/Futbol | ||
Illinois | 1933 | R. Dean Woolsey | Atletizm/Kros | ||
Hindistan | 1933 | Noble L. Teklif Sahibi | Parça alanı | ||
Iowa | 1933 | William A. McCloy | Yüzme ve Dalış | ||
Minnesota | 1933 | Kenneth Eşcinsel | Futbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1933 | Kenneth A. Willard | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1933 | John A. Keller | Parça alanı | ||
Purdue | 1933 | Roy J. Horstmann | Futbol | ||
Wisconsin | 1933 | Nello Anthony Pacetti | Futbol | ||
Michigan | 1933 | Ivan B. Williamson | Futbol | ||
Chicago | 1934 | George H.Wrighte | Jimnastik | ||
Illinois | 1934 | Ralph J. Epstein | eskrim | ||
Hindistan | 1934 | Raymond F. Dauer | Futbol | ||
Iowa | 1934 | Tom W. Moore | Parça alanı | ||
Minnesota | 1934 | Marshall Kuyuları | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1934 | Donald Bira | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1934 | Bartlet Ewell | Yüzme ve Dalış | ||
Purdue | 1934 | WP Fehring | Futbol/Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1934 | Robert A. Schiller | Güreş | ||
Michigan | 1934 | James C. Cristy Jr. | Yüzme ve Dalış | ||
Chicago | 1935 | Ellmore C. Patterson Jr. | Futbol | ||
Illinois | 1935 | Irving Seeley | Parça alanı | ||
Hindistan | 1935 | Don A.Veller | Futbol | ||
Iowa | 1935 | James P. McClintock | Yüzme ve Dalış | ||
Minnesota | 1935 | Robert Tanner | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1935 | Chester H. Taylor | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1935 | Ödül Yok | |||
Purdue | 1935 | Carl Heldt | Futbol | ||
Wisconsin | 1935 | Rolf Falk Poser | Basketbol | ||
Michigan | 1935 | harvey smith | Parça alanı | ||
Chicago | 1936 | Gordon C. Peterson | Basketbol | ||
Illinois | 1936 | Arthur Fisher | Jimnastik | ||
Hindistan | 1936 | Reed H. Kelso | Futbol | ||
Iowa | 1936 | Francis X. Cretzmeyer | Parça alanı | ||
Minnesota | 1936 | Glenn Seidel | Futbol/Hokey | ||
Kuzeybatı | 1936 | Curtis M. Shanahan | Su Topu/Beyzbol | ||
Ohio eyaleti | 1936 | Bruce B. Laybourne | Basketbol | ||
Purdue | 1936 | Robert L. Kessler | Basketbol | ||
Wisconsin | 1936 | Howard Thurston Heun | Kürek | ||
Michigan | 1936 | Harvey W. Patton | Parça alanı | ||
Chicago | 1937 | Floyd R. Stauffer | Yüzme ve Dalış | ||
Illinois | 1937 | harry tarak | Basketbol | ||
Hindistan | 1937 | Vernon R. Huffman | Basketbol | ||
Iowa | 1937 | Cornelius J. Walker | Futbol | ||
Minnesota | 1937 | Charles Bud Wilkinson | Futbol/Hokey/Golf | ||
Kuzeybatı | 1937 | Albert Adelman | Tenis/Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1937 | Inwood Smith | Futbol | ||
Purdue | 1937 | Glynn M. Downey | Basketbol | ||
Wisconsin | 1937 | Leonard L. Lovshin | Futbol | ||
Michigan | 1937 | John A. Gee | Beyzbol | ||
Chicago | 1938 | George C. Harcrow | Parça alanı | ||
Illinois | 1938 | Allen Sapora | Güreş | ||
Hindistan | 1938 | Charles E. McDaniel | Güreş | ||
Iowa | 1938 | Robert G. Lannon | Futbol | ||
Minnesota | 1938 | Dominik Krezowski | Parça alanı | ||
Kuzeybatı | 1938 | Daniel Zehr | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1938 | Ralph C. Kurt | Futbol | ||
Purdue | 1938 | Martin A. Schreyer | Futbol | ||
Wisconsin | 1938 | Charles H. Fensk | Kros/Atletizm | ||
Michigan | 1938 | John Townsend | Parça alanı | ||
Chicago | 1939 | Robert E. Cassels | Basketbol/Atletizm | ||
Illinois | 1939 | Archie Deuschman | Güreş | ||
Hindistan | 1939 | Chris Traicoff | Güreş | ||
Iowa | 1939 | Wilbur V. Nead | Futbol | ||
Minnesota | 1939 | John A. Kundla | Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1939 | Marvin Wachman | Tenis | ||
Ohio eyaleti | 1939 | James A. Whittaker | Kros/Atletizm | ||
Purdue | 1939 | Joseph Mihal | Futbol | ||
Wisconsin | 1939 | Walter I. Bietila | Beyzbol | ||
Michigan | 1939 | Leo C. Beebe | Beyzbol | ||
Chicago | 1940 | Martin Levit | Beyzbol | ||
Illinois | 1940 | Frank E. Richart Jr. | Golf | ||
Hindistan | 1940 | Robert I. Hoke | Parça alanı | ||
Iowa | 1940 | Andrew J. Kantor | Beyzbol | ||
Minnesota | 1940 | Harold Van Her | Futbol/Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1940 | John Thomas Ryan | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1940 | Esco Sarkkinen | Futbol | ||
Purdue | 1940 | Richard C. Potter | Futbol | ||
Wisconsin | 1940 | Ralph H. Moeller | Futbol | ||
Michigan | 1940 | James R. Rae | Parça alanı | ||
Chicago | 1941 | James Lloyd Ray | Parça alanı | ||
Illinois | 1941 | Park Kahverengi | Atletizm/Kros | ||
Hindistan | 1941 | Harold L. Zimmer | Futbol | ||
Iowa | 1941 | James R. Murphy Jr. | Futbol | ||
Minnesota | 1941 | George Franck | Futbol/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1941 | Glenn E. Thistlewait | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1941 | Clifford P.Morgan | Beyzbol | ||
Purdue | 1941 | William J. Neff | Futbol | ||
Wisconsin | 1941 | Kenneth E. Bixby | Beyzbol | ||
Michigan | 1941 | Orman Evashevski | Futbol | ||
Chicago | 1942 | Calvin P. Sawyier | Tenis | ||
Illinois | 1942 | William Hocking | Basketbol | ||
Hindistan | 1942 | Hugh B. McAdams | Parça alanı | ||
Iowa | 1942 | Richard E. Hein | Basketbol/Beyzbol | ||
Minnesota | 1942 | Eugene Flick | Futbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1942 | Richard Erditz | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1942 | Benjamin P. Burtt | eskrim | ||
Purdue | 1942 | Paul B. Anthony | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1942 | Burleigh E. Jacobs | Golf | ||
Michigan | 1942 | David M. Nelson | Futbol | ||
Chicago | 1943 | Haymond elek | eskrim | ||
Illinois | 1943 | Edwin S. Parker | Basketbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1943 | Fred Huff | Futbol | ||
Iowa | 1943 | Thomas Çiftçi | Futbol | ||
Minnesota | 1943 | Christie Geankoplis | Tenis | ||
Kuzeybatı | 1943 | Russell Wendland | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1943 | William E. Vickroy Jr. | Futbol | ||
Purdue | 1943 | Allen Carl Menke | Basketbol | ||
Wisconsin | 1943 | Frederick R. Rehm | Basketbol | ||
Michigan | 1943 | George F. Ceithaml | Futbol | ||
Chicago | 1944 | Edward A. Cooperrider | Beyzbol | ||
Illinois | 1944 | Warren F. Goodell | Parça alanı | ||
Hindistan | 1944 | Ödül Yok | |||
Iowa | 1944 | Ödül Yok | |||
Minnesota | 1944 | Stuart A. Olson | Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1944 | Arthur NethercotJr. | Güreş | ||
Ohio eyaleti | 1944 | George R. Hoeflinger | Parça alanı | ||
Purdue | 1944 | Ödül Yok | |||
Wisconsin | 1944 | Edward M. Dzirbik | Güreş | ||
Michigan | 1944 | Paul Grover Beyaz | Futbol | ||
Illinois | 1945 | Donald Delaney | Basketbol | ||
Hindistan | 1945 | Ödül Yok | |||
Iowa | 1945 | Ödül Yok | |||
Minnesota | 1945 | Arnold Lehrman | Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1945 | Ben Schadler | Beyzbol/Basketbol/Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1945 | Jack R. Dugger | Futbol/Basketbol/Atletizm | ||
Purdue | 1945 | Joseph Allen Collings | Futbol | ||
Wisconsin | 1945 | Ken Chandler | Parça alanı | ||
Michigan | 1945 | Robert L. Wiese | Futbol | ||
Illinois | 1946 | Robert Phelps | Parça alanı | ||
Hindistan | 1946 | Ödül Yok | |||
Iowa | 1946 | Arthur Harold Johnson | Futbol | ||
Minnesota | 1946 | John Adams | Tenis/Hokey | ||
Kuzeybatı | 1946 | Andrew Sarmaşık | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1946 | Donald Steinberg | Futbol | ||
Purdue | 1946 | Thomas P. Hughes | Futbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1946 | Jerry Thompson | Futbol | ||
Michigan | 1946 | Bliss Bowman Jr. | Beyzbol | ||
Illinois | 1947 | Robert Richards | Parça alanı | ||
Hindistan | 1947 | Ralph Hamilton | Basketbol | ||
Iowa | 1947 | John Kenneth Avcı | Parça alanı | ||
Minnesota | 1947 | Robert Sandberg | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1947 | John Hennerich | Beyzbol | ||
Ohio eyaleti | 1947 | Warren E. Amling | Futbol/Basketbol | ||
Purdue | 1947 | Myrwin Anderson | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1947 | Exner Menzel | Basketbol | ||
Michigan | 1947 | Paul G. Beyaz | Futbol | ||
Illinois | 1948 | George Fischer | Beyzbol | ||
Hindistan | 1948 | Leroy Thomas Anlaşması | Parça alanı | ||
Iowa | 1948 | Herbert W. Wilkinson | Parça alanı | ||
Minnesota | 1948 | Steve Silianoff | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1948 | Charles Tourek | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1948 | Robert O. Jabbusch | Futbol | ||
Purdue | 1948 | Henry Boğazı | Futbol | ||
Wisconsin | 1948 | Carlyle Fay Jr. | Kürek | ||
Michigan | 1948 | John E. Weisenburger | Futbol | ||
Illinois | 1949 | T. Dwight Eddleman | Futbol/Basketbol/Atletizm | ||
Hindistan | 1949 | Joseph Lawecki | Beyzbol | ||
Iowa | 1949 | Evan LeRoy Hultman | Kros/Atletizm | ||
Minnesota | 1949 | James B. Peterson | Jimnastik/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1949 | William Heusner | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1949 | Lloyd T. Duff | Parça alanı | ||
Purdue | 1949 | Keith E. Carter | Yüzme ve Dalış | ||
Wisconsin | 1949 | Donald R. Peterson | Kürek | ||
Michigan | 1949 | Peter R. Elliott | Futbol | ||
Illinois | 1950 | Russell W. Steger | Futbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1950 | Walter C. Bartkiewicz | Futbol | ||
Iowa | 1950 | Donald C. Hays | Basketbol | ||
Minnesota | 1950 | Richard S. Kilty | Atletizm/Kros | ||
Kuzeybatı | 1950 | Donald M. Burson | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1950 | bruce harlan | Yüzme ve Dalış | ||
Purdue | 1950 | Norbert H. Adams | Futbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1950 | Robert J. Wilson | Futbol | ||
Michigan | 1950 | Thomas R. Peterson | Futbol | ||
Illinois | 1951 | don laz | Futbol/Atletizm | ||
Hindistan | 1951 | John H. Phillips | Beyzbol | ||
Iowa | 1951 | Ralph W. Thomas | Güreş | ||
Minnesota | 1951 | Myer U. Skoog | Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1951 | Donald C. Blasius | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1951 | Richard D. | Futbol | ||
Purdue | 1951 | Neil Schmidt | Futbol/Basketbol | ||
Wisconsin | 1951 | David Staiger | Parça alanı | ||
Michigan | 1951 | Leo R. Koçeski | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1951 | Everett Grandelius | Futbol | ||
Illinois | 1952 | Richard Calisch | Parça alanı | ||
Hindistan | 1952 | Robert Watson Ustaları | Basketbol | ||
Iowa | 1952 | Charles Chuck Sevgilim | Basketbol/Atletizm | ||
Minnesota | 1952 | Richard K. | Basketbol/Tenis | ||
Kuzeybatı | 1952 | Richard H. Alban | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1952 | Stewart Hein | Beyzbol | ||
Purdue | 1952 | John G. Durham | Futbol | ||
Wisconsin | 1952 | Walter E. Deike | Kros/Atletizm | ||
Michigan | 1952 | Donald S. McEwen | Parça alanı | ||
Michigan Eyaleti | 1952 | Orris Bender | Güreş | ||
Illinois | 1953 | Clive Follmer | Basketbol/Beyzbol | ||
Hindistan | 1953 | George Bell | Futbol | ||
Iowa | 1953 | Burt Britzmann | Futbol | ||
Minnesota | 1953 | Robert D. Gelle | Basketbol/Futbol | ||
Kuzeybatı | 1953 | Raymond W. Huizinga | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1953 | Jerry F. Welbourn | Parça alanı | ||
Purdue | 1953 | Walter R. Viellieu | Futbol/Güreş | ||
Wisconsin | 1953 | James T. Moran | Futbol/Kürek | ||
Michigan | 1953 | David J. Tinkham | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1953 | John D. Wilson | Futbol | ||
Illinois | 1954 | Robert Lenzini | Futbol/Atletizm | ||
Hindistan | 1954 | Ernest Duane Gomer | Tenis | ||
Iowa | 1954 | Bill Fenton | Futbol | ||
Minnesota | 1954 | Paul R. Giel | Futbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1954 | Lawrence E. Kurka | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1954 | Paul Allen Ebert | Basketbol/Beyzbol | ||
Purdue | 1954 | Gene R. Mathews | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1954 | Norbert J. Esser | Basketbol/Futbol/Atletizm | ||
Michigan | 1954 | Richard E. Balzhiser | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1954 | Bob Hoke | Güreş | ||
Illinois | 1955 | Edwin G.Jackson Jr. | Güreş | ||
Hindistan | 1955 | Arthur Michael Cusick Jr. | Parça alanı | ||
Iowa | 1955 | LeRoy Anton Ebert | Parça alanı | ||
Minnesota | 1955 | Charles J. Mencel | Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1955 | Sigmund Niepokoj | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1955 | Richard Allen Genç | Futbol | ||
Purdue | 1955 | Dennis C. Kör | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1955 | Richard W. Kablo | Basketbol | ||
Michigan | 1955 | J. Daniel Cline | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1955 | R. Kevan Gosper | Parça alanı | ||
Illinois | 1956 | Daniel E. Dudas | Beyzbol | ||
Hindistan | 1956 | Samuel L. Reed | Beyzbol | ||
Iowa | 1956 | Andrew Hough | Futbol/Basketbol | ||
Minnesota | 1956 | Darrell R. Cochran | Futbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1956 | Alfred John Kuhn | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1956 | Arthur Chas. Borçlu | eskrim | ||
Purdue | 1956 | Joe W. Sexson | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1956 | Robert E. Konovsky | Futbol/Güreş | ||
Michigan | 1956 | James M. Kruthers | Yüzme ve Dalış | ||
Michigan Eyaleti | 1956 | carl nystrom | Futbol | ||
Illinois | 1957 | Robert Dintelmann | Atletizm/Kros | ||
Hindistan | 1957 | Harold Richard Neal'ın fotoğrafı. | Basketbol | ||
Iowa | 1957 | Frank Otis Sebolt | Basketbol | ||
Minnesota | 1957 | Robert D.Hobert | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1957 | John Smith | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1957 | Albert Marcus Wiggins | Yüzme ve Dalış | ||
Purdue | 1957 | Joe Campbell | Basketbol/Golf | ||
Wisconsin | 1957 | Patrick J. Levenhagen | Futbol | ||
Michigan | 1957 | Terry A.Barr | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1957 | Selwyn Jones | Parça alanı | ||
Illinois | 1958 | Lee Sentman | eskrim | ||
Hindistan | 1958 | Gregory Bell | Parça alanı | ||
Iowa | 1958 | Gary E. Meyer | Güreş | ||
Minnesota | 1958 | John W. McCartan | Hokey/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1958 | Tom Scheuerman | Beyzbol | ||
Ohio eyaleti | 1958 | Donald D. Harper | Jimnastik | ||
Purdue | 1958 | William R. Stroud | Beyzbol | ||
Wisconsin | 1958 | Walter V. (Raza) Holt | Basketbol/Beyzbol | ||
Michigan | 1958 | James B. Orwig | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1958 | Robert W.Jasson | Hokey | ||
Illinois | 1959 | İbrahim Grossfeld | Jimnastik | ||
Hindistan | 1959 | Ronald L. Walden | Jimnastik | ||
Iowa | 1959 | James Van Genç | Parça alanı | ||
Minnesota | 1959 | Perry Gehring | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1959 | Andy Cvercko | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1959 | Larry P. Huston | Basketbol | ||
Purdue | 1959 | Walter Eversman | Yüzme ve Dalış | ||
Wisconsin | 1959 | John R. Hobbs | Basketbol/Futbol/Atletizm | ||
Michigan | 1959 | Walter N. Johnson | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1959 | Robert Anderegg | Basketbol | ||
Illinois | 1960 | Robert J. Madix | Beyzbol | ||
Hindistan | 1960 | Donald G. Hiç kimse | Futbol | ||
Iowa | 1960 | William Lloyd Voxman | Tenis | ||
Minnesota | 1960 | Orville Peterson | Yüzme ve Dalış | ||
Kuzeybatı | 1960 | arthur kraft | Güreş | ||
Ohio eyaleti | 1960 | Richard L. Kürklü | Basketbol | ||
Purdue | 1960 | John P. Konsek | Golf | ||
Wisconsin | 1960 | Dale L.Hackbart | Futbol | ||
Michigan | 1960 | Terry O. Miller | Basketbol | ||
Michigan Eyaleti | 1960 | Stanley Tarshis | Jimnastik | ||
Illinois | 1961 | Charles Campbell | eskrim | ||
Hindistan | 1961 | Gary V. Uzun | Basketbol | ||
Iowa | 1961 | William Davis Buck'ın | Jimnastik | ||
Minnesota | 1961 | Robert J. Schwarzkopf | Jimnastik | ||
Kuzeybatı | 1961 | Michael Stok | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1961 | Richard H. Hoyt | Basketbol | ||
Purdue | 1961 | Robert T. Orrill | Basketbol | ||
Wisconsin | 1961 | Gerald L. Kulcinski | Futbol | ||
Michigan | 1961 | John D. Gillanders | Yüzme ve Dalış | ||
Michigan Eyaleti | 1961 | William Reynolds | Atletizm/Kros | ||
Illinois | 1962 | Stuart R. Cohn | eskrim | ||
Hindistan | 1962 | Willard Elyea | Beyzbol | ||
Iowa | 1962 | Joel D. Novak | Basketbol | ||
Minnesota | 1962 | James A.Fischer | Parça alanı | ||
Kuzeybatı | 1962 | Boyd C. Melvin | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1962 | Roger K. Beck | lakros | ||
Purdue | 1962 | John D. Vogel | Yüzme ve Dalış | ||
Wisconsin | 1962 | Thomas M. Hughbanks | Beyzbol/Basketbol/Futbol/Atletizm | ||
Michigan | 1962 | Thomas N. Österland | Jimnastik | ||
Michigan Eyaleti | 1962 | Edward J. Ryan | Futbol | ||
Illinois | 1963 | David J. Downey | Basketbol | ||
Hindistan | 1963 | Chester A. Jastremski | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1963 | Ralph W. Trimble | Parça alanı | ||
Minnesota | 1963 | Robert J. Bateman | Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1963 | Paul Flatley | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1963 | Jerry R.Lucas | Basketbol | ||
Purdue | 1963 | Ronald S. Meyer | Futbol | ||
Wisconsin | 1963 | Hugh V. (Pat) Richter | Beyzbol/Basketbol/Futbol | ||
Michigan | 1963 | Charles F.Aquino | Parça alanı | ||
Michigan Eyaleti | 1963 | Richard Schloemer | eskrim | ||
Illinois | 1964 | Richard W. Deller | Futbol | ||
Hindistan | 1964 | James L. Binkley | Tenis | ||
Iowa | 1964 | Andrew J. Hankins | Basketbol | ||
Minnesota | 1964 | Arthur (Bill) Davis | Basketbol/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1964 | Martin C. Riessen | Tenis/Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1964 | Donald H. Flatt | Basketbol | ||
Purdue | 1964 | Melvyn J. Garland | Basketbol/Beyzbol | ||
Wisconsin | 1964 | William R. Smith | Parça alanı | ||
Michigan | 1964 | Gordon J. Wilke | Hokey | ||
Michigan Eyaleti | 1964 | George (Pete) Gent | Basketbol | ||
Illinois | 1965 | G. Bogie Redmon | Basketbol/Atletizm | ||
Hindistan | 1965 | Douglas H. Spicer | Futbol | ||
Iowa | 1965 | glenn gailis | Jimnastik | ||
Minnesota | 1965 | Walter P. Richardson | Yüzme ve Dalış | ||
Kuzeybatı | 1965 | Thomas W. Myers | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1965 | Arnold M. Chonko | Futbol | ||
Purdue | 1965 | William B. Howard | Futbol | ||
Wisconsin | 1965 | Gary V. Kirk | Tenis | ||
Michigan | 1965 | Robert W. Timberlake | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1965 | David Fiyat | Jimnastik | ||
Illinois | 1966 | James S. Grabowski | Futbol | ||
Hindistan | 1966 | Wayne L. Witmer | Beyzbol | ||
Iowa | 1966 | James M. Musa | Basketbol | ||
Minnesota | 1966 | Paul T. Faust | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1966 | Richard T. Abrahams | Yüzme ve Dalış | ||
Ohio eyaleti | 1966 | Donald V. Unverferth | Futbol | ||
Purdue | 1966 | Dave G. Schellhase | Basketbol | ||
Wisconsin | 1966 | David N.Fronek | Futbol | ||
Michigan | 1966 | John Karl Hedrick | Tenis | ||
Michigan Eyaleti | 1966 | Stephen A. Juday | Futbol | ||
Illinois | 1967 | Robert J. Bachman | Yüzme | ||
Hindistan | 1967 | Kenneth R. Sitzberger | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1967 | Kenneth Gordon | Jimnastik | ||
Minnesota | 1967 | Thomas G. Heinonen | Atletizm/Kros | ||
Kuzeybatı | 1967 | Kenneth C. Ramsey | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1967 | Willard F. Sander | Futbol | ||
Purdue | 1967 | Robert A. Griese | Futbol | ||
Wisconsin | 1967 | Dennis J. Sweeney | Beyzbol | ||
Michigan | 1967 | David R. Fisher | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1967 | Eugene Washington | Futbol/Atletizm | ||
Illinois | 1968 | Paul Gary Shapin'in fotoğrafı. | Jimnastik | ||
Hindistan | 1968 | Stanely Eugene Denisar'ın fotoğrafı. | Güreş | ||
Iowa | 1968 | Tony Williams | Futbol | ||
Minnesota | 1968 | Gary A. Gambucci | Hokey | ||
Kuzeybatı | 1968 | Thomas A. Garretson | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1968 | Wilmer F. Hosket | Basketbol | ||
Purdue | 1968 | James P. Beime | Futbol | ||
Wisconsin | 1968 | Michael Gluck | Güreş | ||
Michigan | 1968 | Richard F. Vidmer | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1968 | Dale Anderson | Güreş | ||
Illinois | 1969 | Dennis A. Rott | Güreş | ||
Hindistan | 1969 | Richard A. Fuhs | Parça alanı | ||
Iowa | 1969 | Scott Miller | Futbol | ||
Minnesota | 1969 | Noel C. Jenke | Futbol/Hokey/Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1969 | Ralph Schultz | Parça alanı | ||
Ohio eyaleti | 1969 | David Edward Foley | Futbol/Atletizm | ||
Purdue | 1969 | Charles Douglas Kyle | Futbol | ||
Wisconsin | 1969 | karl rudat | Futbol | ||
Michigan | 1969 | Ronald A. Johnson | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1969 | Allen Brenner | Futbol | ||
Illinois | 1970 | Lawrence B. Schwartz | eskrim | ||
Hindistan | 1970 | William H. Wolfe | Futbol | ||
Iowa | 1970 | Richard Jensen | Basketbol | ||
Minnesota | 1970 | David A. Cosgrove | Beyzbol | ||
Kuzeybatı | 1970 | Bruce Hubbard | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1970 | Bruce T. Trott | Jimnastik | ||
Purdue | 1970 | Michael E.Phipps | Futbol | ||
Wisconsin | 1970 | Douglas R. McFadyen | Hokey | ||
Michigan | 1970 | Mark W. Henry | Beyzbol | ||
Michigan Eyaleti | 1970 | Richard Saul | Futbol | ||
Illinois | 1971 | Ernest Clements | Tenis | ||
Hindistan | 1971 | Mark Stevens | Futbol | ||
Iowa | 1971 | craig sandvig | Tenis | ||
Minnesota | 1971 | Wally Yaşlılar | Hokey | ||
Kuzeybatı | 1971 | John Rodman | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1971 | James Cleamons | Basketbol | ||
Purdue | 1971 | George Faerber | Basketbol | ||
Wisconsin | 1971 | Don Vandrey | Parça alanı | ||
Michigan | 1971 | Richard A. Rydze | Yüzme ve Dalış | ||
Michigan Eyaleti | 1971 | Thomas Muir | Güreş | ||
Illinois | 1972 | Robert Bucklin | Futbol | ||
Hindistan | 1972 | Chuck Thomson | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1972 | Dave Triplett | Futbol | ||
Minnesota | 1972 | craig lincoln | Yüzme ve Dalış | ||
Kuzeybatı | 1972 | Maurice Daigneau | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1972 | Rick Simon | Futbol | ||
Purdue | 1972 | Robert A.Ford | Basketbol | ||
Wisconsin | 1972 | Pat Matzdorf | Parça alanı | ||
Michigan | 1972 | Bruce N. Elliott | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1972 | bitki Washington | Parça alanı | ||
Illinois | 1973 | Robert J. Mango | Parça alanı | ||
Hindistan | 1973 | Gary W. Hall | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1973 | Daniel Sherman | Güreş | ||
Minnesota | 1973 | James T. Brewer | Basketbol | ||
Kuzeybatı | 1973 | Gregory J. Strunk | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1973 | David A. Hoyles | Hokey | ||
Purdue | 1973 | James H. Pratt | Beyzbol | ||
Wisconsin | 1973 | Keith D. Nosbusch | Futbol | ||
Michigan | 1973 | Godfrey E. Murray | Parça alanı | ||
Michigan Eyaleti | 1973 | Ken Popejoy | Parça alanı | ||
Illinois | 1974 | Howard Beck | Jimnastik | ||
Hindistan | 1974 | Daniel F. Hayes | Parça alanı | ||
Iowa | 1974 | Carl Walin | Jimnastik | ||
Minnesota | 1974 | Garry Björklund | Kros/Atletizm | ||
Kuzeybatı | 1974 | Steven A. Craig | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1974 | Randolph C. Gradishar | Futbol | ||
Purdue | 1974 | Jeffrey T. Bolin | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1974 | Gary D. Anderson | Basketbol | ||
Michigan | 1974 | David D. Gallagher | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1974 | Robert Cassleman | Parça alanı | ||
Illinois | 1975 | Howard Beck | Jimnastik | ||
Hindistan | 1975 | Orlando Fernandez | Jimnastik | ||
Iowa | 1975 | Robert C. Fick | Futbol | ||
Minnesota | 1975 | Michael T. Polich | Hokey | ||
Kuzeybatı | 1975 | David A. Froehlich | Güreş | ||
Ohio eyaleti | 1975 | Patrick T. Moore | Yüzme ve Dalış | ||
Purdue | 1975 | Lawrence G. Burton Jr. | Futbol/Atletizm | ||
Wisconsin | 1975 | James R. Dyreby Jr. | Kürek | ||
Michigan | 1975 | Jerry Karzen | Tenis | ||
Michigan Eyaleti | 1975 | Dennis Olmstead | Hokey | ||
Illinois | 1976 | glenn hummel | Tenis | ||
Hindistan | 1976 | Bruce Dickson | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1976 | Bob Elliott | Futbol | ||
Minnesota | 1976 | Jeffrey N. LaFleur | Jimnastik | ||
Kuzeybatı | 1976 | Kim Girkins | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1976 | Brian Baschnagel | Futbol | ||
Purdue | 1976 | Kenneth Novak | Futbol | ||
Wisconsin | 1976 | Patrick J. Christenso | Güreş | ||
Michigan | 1976 | Richard Walterhouse | Beyzbol | ||
Michigan Eyaleti | 1976 | Patrick Milkovich | Güreş | ||
Illinois | 1977 | craig bakire | Atletizm/Kros | ||
Hindistan | 1977 | James P. Montgomery | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1977 | Rick Zussman | Tenis | ||
Minnesota | 1977 | Tony Dungy | Futbol | ||
Kuzeybatı | 1977 | Randy Dekan | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1977 | John Sandlund | Parça alanı | ||
Purdue | 1977 | bruce parkinson | Basketbol | ||
Wisconsin | 1977 | Peter W.Brey | Basketbol | ||
Michigan | 1977 | Steve Grote | Basketbol | ||
Michigan Eyaleti | 1977 | Lionel (Ty) Willingham | Futbol/Beyzbol | ||
Illinois | 1978 | Steve Yasukawa | Jimnastik | ||
Hindistan | 1978 | Richard R. Hofstetter | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1978 | çubuk sarar | Futbol | ||
Minnesota | 1978 | Timothy J. LaFleur | Jimnastik | ||
Kuzeybatı | 1978 | Alan E.Marzano | Güreş | ||
Ohio eyaleti | 1978 | Frank D'Amico | Yüzme ve Dalış | ||
Purdue | 1978 | Noel Ruebel | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1978 | Michael Saçak | Hokey | ||
Michigan | 1978 | Derek Howard | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1978 | Larry Bethea | Futbol | ||
Illinois | 1979 | John Davis | Jimnastik | ||
Hindistan | 1979 | David Abrams | Futbol | ||
Iowa | 1979 | Tim Gutshall | Futbol | ||
Minnesota | 1979 | Bill Baker | Hokey | ||
Kuzeybatı | 1979 | Scott Stranski | Beyzbol | ||
Ohio eyaleti | 1979 | Doug Dillie | Beyzbol | ||
Purdue | 1979 | Joe Menzyk | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1979 | Steve Lacy | Kros/Atletizm | ||
Michigan | 1979 | Mark Churella | Güreş | ||
Michigan Eyaleti | 1979 | Gregory Kelser | Basketbol | ||
Illinois | 1980 | Dave Stoldt | Jimnastik | ||
Hindistan | 1980 | Marc Schlatter | Yüzme ve Dalış | ||
Iowa | 1980 | Dan Glenn | Güreş | ||
Minnesota | 1980 | Dan Zilverberg | Güreş | ||
Kuzeybatı | 1980 | Mike Campbell | Basketbol | ||
Ohio eyaleti | 1980 | Stephen Vinç | Parça alanı | ||
Purdue | 1980 | Ken Loushin | Futbol | ||
Wisconsin | 1980 | Thoams G. Stauss | Futbol | ||
Michigan | 1980 | George Foussianes | Beyzbol | ||
Michigan Eyaleti | 1980 | Mark Brammer | Futbol | ||
Illinois | 1981 | John Kakacek | Güreş | ||
Hindistan | 1981 | Kevin Speer | Futbol | ||
Iowa | 1981 | Steve Waite | Basketbol | ||
Minnesota | 1981 | Thomas Lehman | Golf | ||
Kuzeybatı | 1981 | Jim Ford'un fotoğrafı. | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1981 | Mike Wukelic | Futbol | ||
Purdue | 1981 | Brian Walker | Basketbol | ||
Wisconsin | 1981 | David C. Goodspeed | Güreş | ||
Michigan | 1981 | John Wangler | Futbol | ||
Michigan Eyaleti | 1981 | Jay Vincent | Basketbol | ||
Illinois | 1982 | Randy Conte | Beyzbol | lisa robinson | Basketbol |
Hindistan | 1982 | Bob Stephenson | Futbol | Karen Marincek | Golf |
Iowa | 1982 | Brad Webb | Futbol | Ödül Yok | |
Minnesota | 1982 | Brian Meeker | Jimnastik | Chris Curry-Gentz | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 1982 | Bob Grady | Basketbol | sabır | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1982 | Gregory Tırmığı | Beyzbol | Karen Callaghan | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1982 | Tim Seneff | Futbol | Anne McMenany | Voleybol |
Wisconsin | 1982 | David Mohapp | Futbol | Anne Fransız | Badminton |
Michigan | 1982 | Jim Paciorek | Beyzbol | Diane Dietz | Basketbol |
Michigan Eyaleti | 1982 | Morten Andersen | Futbol | Lisa Hoparlör | Golf |
Illinois | 1983 | zengin baader | Parça alanı | Mary Ellen Murphy | Golf |
Hindistan | 1983 | Tony Nelson | Beyzbol | Patricia Eiting | Parça alanı |
Iowa | 1983 | Ed Banach | Güreş | Kerry Stewart | Yüzme ve Dalış |
Minnesota | 1983 | Randy Breuer | Basketbol | Jill Halsted | Voleybol |
Kuzeybatı | 1983 | Jeff Munn | eskrim | dava hebson | beyzbol |
Ohio eyaleti | 1983 | Sam Linzell | Jimnastik | Nancy Pearson | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1983 | Joe Smith | Futbol | ||
Ohio eyaleti | 1983 | Steven Hirsch | Parça alanı | ||
Purdue | 1983 | Jack Farson | Kros/Atletizm | Jane Neff | Voleybol |
Wisconsin | 1983 | David Farley | Golf | Gül Thomson | Kros/Atletizm |
Michigan | 1983 | Brian Diemer | Parça alanı | melanie dokumacı | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 1983 | Mike Brown | Yüzme ve Dalış | Karen Wells | Basketbol |
Illinois | 1984 | Kerry Dickson | Parça alanı | Karen Brems | Jimnastik |
Hindistan | 1984 | George Gianokopolous | Futbol | lynne beck | Voleybol |
Iowa | 1984 | Dave Ross | Yüzme ve Dalış | lisa anderson | Basketbol |
Minnesota | 1984 | Joey Ray | Jimnastik | Nancy Harris | Golf |
Kuzeybatı | 1984 | John Kidd | Futbol | Lorie Miller | Voleybol |
Ohio eyaleti | 1984 | John Frank | Futbol | Kelly Robinson | Basketbol |
Purdue | 1984 | Adam Abele | Tenis | Jan Hoosline | Voleybol |
Wisconsin | 1984 | John Johannson | Hokey | Janet Huff | Basketbol |
Michigan | 1984 | Stefan Humphries | Futbol | Alison Soylu | Voleybol |
Michigan Eyaleti | 1984 | Kelly Miller | Hokey | Anne Pewe | Kros/Atletizm |
Illinois | 1985 | Peter Bouton | Tenis | Sue Arildsen | Tenis |
Hindistan | 1985 | Uwe Blab | Basketbol | Kelly Greenlee | Memleket boyunca |
Iowa | 1985 | Rob Moellering | Tenis | Dee Ann Davidson | Voleybol |
Minnesota | 1985 | Dave Morrison | Atletizm/Kros | Jocelyn Smith | Golf |
Kuzeybatı | 1985 | Jim Bobbitt | Futbol | Anucha Browne | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1985 | Robert Oyuncu | Jimnastik | Sarah Josephson | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1985 | Steve Reid | Basketbol | Annette Bauer | Voleybol |
Wisconsin | 1985 | John Easker | Kros/Atletizm | Cathy Branta | Kros/Atletizm |
Michigan | 1985 | Ken Hayward | Beyzbol | Andrea Williams | Voleybol |
Michigan Eyaleti | 1985 | Carlton Evans | lakros | Kelly Belanger | Basketbol |
Illinois | 1986 | Jim Juriga | Futbol | Christy Flesvig | Tenis |
Hindistan | 1986 | Terry Brahm | Parça alanı | Lynn Dennison | Golf |
Iowa | 1986 | Larry İstasyonu | Futbol | Marcia Pankratz | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1986 | Ron Backes | Parça alanı | Jody Eder | Kros/Atletizm |
Kuzeybatı | 1986 | Joe Girardi | Beyzbol | Amy Kekeisen | Çim Hokeyi/Softbol |
Ohio eyaleti | 1986 | Mike Lanese | Futbol | Adrian Lehman | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1986 | Jim Everett | Futbol | çeril çiçekler | Voleybol |
Wisconsin | 1986 | Tim Hacker | Kros/Atletizm | Lisa Fortman | Tenis |
Michigan | 1986 | Kapat | Beyzbol | Sue Schröder | Memleket boyunca |
Michigan Eyaleti | 1986 | Don McSween | Hokey | Julie Polakowski | Basketbol |
Illinois | 1987 | Graeme McGufficke | Yüzme | Jonelle Polk | Basketbol |
Hindistan | 1987 | Steve Alford | Basketbol | karleen moore | beyzbol |
Iowa | 1987 | Andy Wiese | Parça alanı | Karen Napolitano | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1987 | Collin Godkin | Jimnastik | Sue Roell | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 1987 | Bob Dirkes | Futbol | Jennifer Averill | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 1987 | Mike Wantuck | Yüzme ve Dalış | Kathy Zittel | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1987 | Kevin Gregory | Tenis | Karen Moschetto | Çim Hokeyi |
Wisconsin | 1987 | JJ Weber | Basketbol | Amy Justeson | Yüzme ve Dalış |
Michigan | 1987 | Ken Higgins | Futbol | Heidi Cohen | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 1987 | Dean Altobelli | Futbol | lisa marino | Golf |
Illinois | 1988 | Tim Simon | Parça alanı | disa johnson | Voleybol |
Hindistan | 1988 | Sven Salumaa | Tenis | Karen Dunham | Voleybol |
Iowa | 1988 | Mike Flagg | Futbol | Liz Tchou | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1988 | Paul Gisselquist | Kros/Atletizm | Rochele Goetz | Voleybol |
Kuzeybatı | 1988 | Shon Morris | Basketbol | dikenli harris | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1988 | Ron Garbo | Güreş | Karen LaYüz | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1988 | Bob Stolz | Kros/Atletizm | Sharon Versyp | Basketbol |
Wisconsin | 1988 | Paul Gruber | Futbol | Chris Gilles | Tenis |
Michigan | 1988 | Jonathan Morris | Tenis | Tina Basel | Tenis |
Michigan Eyaleti | 1988 | Mike Davidson | Beyzbol | Kim Hartwick | Jimnastik |
Illinois | 1989 | Peter Freund | Futbol | Chris Schwarz | Voleybol |
Hindistan | 1989 | Simon Katner | Futbol | Anne Mooney | Basketbol |
Iowa | 1989 | Paul Wozniak | Jimnastik | Deb Robertson | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1989 | Mike Zechmeister | Yüzme ve Dalış | Kate Hughes | Golf |
Kuzeybatı | 1989 | Mike Whitehead | Güreş | Lori Holmes | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1989 | Ted Glavas'ın fotoğrafı. | Tenis | Michelle Schulte | Jimnastik |
Ohio eyaleti | 1989 | Scott Powell | Futbol | ||
Purdue | 1989 | John Stein | Kros/Atletizm | barbara meeker | Voleybol |
Wisconsin | 1989 | Dave Lee | Güreş | Maureen Hartzheim | Kros/Atletizm |
Michigan | 1989 | John Scherer | Parça alanı | traci babcock | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 1989 | Danton Cole | Hokey | Mary Schoenle | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 1990 | John Murray | Tenis | Celena Mondie Milner | Parça alanı |
Hindistan | 1990 | Scott Holman | Güreş | Julie Godde | Voleybol |
Iowa | 1990 | Brian Wujick | Beyzbol | Erica Richards | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1990 | Chuck Heise | Güreş | Marie Roethlisberger | Jimnastik |
Kuzeybatı | 1990 | Jack Griffin | Güreş | Kim Metcalf | Çim Hokeyi/Softbol |
Ohio eyaleti | 1990 | Joe Staysniak | Futbol | Joan Pero | Parça alanı |
Ohio eyaleti | 1990 | Mike Racanelli | Jimnastik | ||
Purdue | 1990 | Stephen Scheffler | Basketbol | lori tepesi | Kros/Atletizm |
Wisconsin | 1990 | John Byce | Hokey | suzan tapınağı | Voleybol |
Michigan | 1990 | Brent Lang | Yüzme ve Dalış | Jenny Allard | beyzbol |
Michigan Eyaleti | 1990 | Walter Bartels | Hokey | Eileen Shea | Basketbol |
Illinois | 1991 | harun mobarak | Parça alanı | Lynn Devers | Jimnastik |
Hindistan | 1991 | Scott Kayıkçı | Futbol | sevinç Ürdün | Voleybol |
Iowa | 1991 | David Brown | Parça alanı | Janet Moylan | Voleybol |
Minnesota | 1991 | Marty Morgan | Güreş | Rachel Lewis | Parça alanı |
Kuzeybatı | 1991 | Bob Hıristiyan | Futbol | Marilyn Peck | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1991 | Michael Di Sabato | Güreş | Cheryl Perozek | Basketbol |
Purdue | 1991 | Dave Barrett | Basketbol/Beyzbol | sevinç holmes | Basketbol |
Wisconsin | 1991 | Jack Waite | Tenis | Elaine Demetroulis | Tenis |
Michigan | 1991 | Mike Barrowman | Yüzme ve Dalış | Stacy Berg'in fotoğrafı. | Tenis |
Michigan Eyaleti | 1991 | Walter Bartels | Hokey | Emily Coatney | Futbol |
Illinois | 1992 | Mike Hopkins | Futbol | Katie Riley | Basketbol |
Hindistan | 1992 | Mark Hagen | Futbol | Katrin Koch | Parça alanı |
Iowa | 1992 | Paul Bautel | Jimnastik | Jennifer Brower'ın fotoğrafı. | Kros/Atletizm |
Minnesota | 1992 | Scott Tripp'ler | Yüzme ve Dalış | Uta Herrmann | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 1992 | Mat Kılıf | Güreş | Michele Savage | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1992 | Paul Huzyak | Parça alanı | Stacia Goff | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1992 | craig riley | Basketbol | MaChelle Joseph | Basketbol |
Wisconsin | 1992 | Matt Demaray | Güreş | Heather Taggart | Futbol |
Michigan | 1992 | Eric Bailey | Yüzme ve Dalış | Amy Bannister | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 1992 | Stuart Hirschman | Beyzbol | puslu allison | Kros/Atletizm |
Penn Eyaleti | 1992 | Gregory B.Guarton | lakros | Michele R. Robinson | Voleybol |
Illinois | 1993 | Brad Lawton | Parça alanı | Lindsey Nimmo | Tenis |
Hindistan | 1993 | David Tutuldu | Tenis | Courtney Cox | Basketbol/Golf |
Iowa | 1993 | Matt Whitaker | Futbol | Andrea Wieland | Çim Hokeyi |
Minnesota | 1993 | John Roethlisberger | Jimnastik | Laura Herman | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 1993 | Mark Loretta | Beyzbol | Nancy Kennelly | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1993 | Jim Knopp | Jimnastik | Erika Cottrell | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1993 | Brian Daly | Yüzme ve Dalış | Heidi Reynolds | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 1993 | Donovan Bergström | Parça alanı | Kim Sherman | Kros/Atletizm |
Michigan | 1993 | Robert Pelinka | Basketbol | Mindy Gehrs | Yüzme ve Dalış |
Michigan Eyaleti | 1993 | Dave Smith | Kros/Atletizm | Ruth Aguayo | Jimnastik |
Penn Eyaleti | 1993 | Vitali Nazlımov | eskrim | Jenny Kretchmar | Basketbol |
Illinois | 1994 | Forry Kuyuları | Futbol/Beyzbol | Tonya Booker | Basketbol |
Hindistan | 1994 | Vito Maurici | Güreş | Anne Eastman | Voleybol |
Iowa | 1994 | kevin sürüsü | Kros/Atletizm | Tina Stec | Kros/Atletizm |
Minnesota | 1994 | Martin Eriksson | Parça alanı | Carol Ann Shudick | Basketbol |
Kuzeybatı | 1994 | Kevin Rankin | Basketbol | Susan Donahoe | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1994 | Mike Repasky | Beyzbol | Holly Humphrey | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1994 | Ron Gabrisko | Beyzbol | Kim Fritsch | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 1994 | Louis Hinshaw | Parça alanı | susie holt | Futbol |
Michigan | 1994 | Tobin Van Postu | Parça alanı | Molly McClimon | Memleket boyunca |
Michigan Eyaleti | 1994 | Steve Wasylk | Futbol | Laura Çan | Kros/Atletizm |
Penn Eyaleti | 1994 | craig fayak | Futbol | Helen Holloway | Basketbol |
Illinois | 1995 | Steve Marianetti | Güreş | karamel corbett | Parça alanı |
Hindistan | 1995 | Erik Barrett | Tenis | Michelle Venturella | beyzbol |
Iowa | 1995 | Bryan Crowley | Tenis | Laura Dvorak | Tenis |
Minnesota | 1995 | Brian Yee | Jimnastik | Kara Martin | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 1995 | Ron Rojas | Beyzbol | Gretchen Scheuermann | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 1995 | Joey Galloway | Futbol | Katie Hedman | beyzbol |
Purdue | 1995 | Jon Pergande | Parça alanı | Cindy Aydınlatma | Basketbol |
Purdue | 1995 | Katy Koonz | Parça alanı | ||
Wisconsin | 1995 | Jeff Altın | Futbol | Dana Tzakis | Golf |
Michigan | 1995 | Todd Collins | Futbol | Beth Wymer | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 1995 | Emilio Collins | Güreş | Laura Çan | Kros/Atletizm |
Penn Eyaleti | 1995 | John Amaechi | Basketbol | Jill Pearsall | Çim Hokeyi |
Illinois | 1996 | Marko Koers | Parça alanı | Şafak Riley | Parça alanı |
Hindistan | 1996 | John Hammerstein | Futbol | Gina Ugo | beyzbol |
Iowa | 1996 | jay thornton | Jimnastik | Kim Baker | Jimnastik |
Minnesota | 1996 | Bernie Zeruhn | Yüzme ve Dalış | Lori Kasabası | Parça alanı |
Kuzeybatı | 1996 | Rohan Gardner | Güreş | Betsy Vance | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 1996 | Andy Gerken | Yüzme ve Dalış | Katie Smith | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1996 | Adam Spitznagel | Voleybol | ||
Purdue | 1996 | Chris Kessick | Beyzbol | Corissa Yasen | Basketbol |
Wisconsin | 1996 | Scott Lamphear | Futbol | Lauren Gavaris | Tenis |
Michigan | 1996 | Jay Riemersma | Futbol | Monika Siyah | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 1996 | Brian Picklo | Güreş | Patti Raduenz | beyzbol |
Penn Eyaleti | 1996 | Jeff Hartings | Futbol | Olga Kalinovskaya | eskrim |
Illinois | 1997 | Seth Brady | Güreş | Kelly Scherr | Voleybol |
Hindistan | 1997 | Tom Lukawski | Futbol | Mary Vajgrt | Golf |
Iowa | 1997 | Peter Masucci | Jimnastik | Jennifer (McMahon) Güçlü | beyzbol |
Iowa | 1997 | André Woolridge | Basketbol | ||
Minnesota | 1997 | Matt Schlessman | Yüzme ve Dalış | Katrien DeDecker | Voleybol |
Kuzeybatı | 1997 | Pat Fitzgerald | Futbol | Michele Ratay | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1997 | Greg Bellisari | Futbol | Gina Pietras | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1997 | mat kahverengi | Yüzme ve Dalış | Jannon Roland | Basketbol |
Wisconsin | 1997 | Alastair Çelik | Futbol | Kathy Butler | Kros/Atletizm |
Michigan | 1997 | Jason Botterill | Hokey | Shareen Luze | Voleybol |
Michigan Eyaleti | 1997 | Tyler Harlton | Hokey | Sevatheda Fynes | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 1997 | Val Sterk | Voleybol | ||
Penn Eyaleti | 1997 | Mac Fraser | Yüzme ve Dalış | Becky Gusic | Parça alanı |
Illinois | 1998 | Eric Siebert | Güreş | Ashley Berggren | Basketbol |
Hindistan | 1998 | Robert Iglinski | Yüzme ve Dalış | Jennifer Grey | Golf |
Iowa | 1998 | Jeff McGinness | Güreş | Anne Batı | Kürek |
Minnesota | 1998 | Brandon Paulson | Güreş | Jennifer McElmury | Futbol |
Kuzeybatı | 1998 | Brian Musso | Futbol | sevinç sobası | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 1998 | Marko Strahija | Yüzme ve Dalış | Sharon E. Wong | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 1998 | Çad Austin | Basketbol | Marisa Watt | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 1998 | Erik Raygor | Hokey | Katie Voigt | Basketbol |
Michigan | 1998 | Kevin Sullivan | Memleket boyunca | Kim Johnson | Yüzme ve Dalış |
Michigan Eyaleti | 1998 | Tyler Harlton | Hokey | melisa priyor | Çim Hokeyi |
Penn Eyaleti | 1998 | Joseph M. Roemer | Jimnastik | Kimberly L. McGreevy | Memleket boyunca |
Illinois | 1999 | Bobby Gerçek | Parça alanı | Stacey Schapiro | Tenis |
Hindistan | 1999 | Bryan Holcomb | Kros/Atletizm | melisa rooney | Voleybol |
Iowa | 1999 | Derek Gül | Futbol | Anne Batı | Kürek |
Minnesota | 1999 | Tim Hartung | Güreş | Shannon Beeler | beyzbol |
Kuzeybatı | 1999 | Evan Eschmeyer | Basketbol | Megan Chawansky | Basketbol |
Ohio eyaleti | 1999 | Jason Trott | Beyzbol | Becky Borçlular | Futbol |
Purdue | 1999 | Vilmos Kovaca | Yüzme ve Dalış | Stephanie White-McCarty | Basketbol |
Wisconsin | 1999 | Brian Doherty | Futbol | Shannon Brown | Futbol |
Michigan | 1999 | Jon Jansen | Futbol | Beth Amelkoviç | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 1999 | Steve Schell | Kros/Atletizm | carrie marangoz | beyzbol |
Penn Eyaleti | 1999 | Mike Griesser | Tenis | Lesley Spada | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2000 | Travis Romagnoli | Jimnastik | Tara Mendozza | Atletizm/Kros |
Hindistan | 2000 | Matt Snyder | Futbol | Jessica Anderson | Tenis |
Iowa | 2000 | Stetson Çelik | Kros/Atletizm | Shera Wiegler | Tenis |
Minnesota | 2000 | Brandon Yumurta | Güreş | Terri Jashinsky | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 2000 | Scott Schatzman | Güreş | Courtney Allen | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 2000 | melek aja | Voleybol | Laura Murray | Tabanca |
Purdue | 2000 | Brian Kardinal | Basketbol | Carrie Uzun | Parça alanı |
Wisconsin | 2000 | Jay Schoenfelder | Kros/Atletizm | Gina Panighetti | Yüzme ve Dalış |
Michigan | 2000 | Rob Renes | Futbol | Elizabeth Kampfe | Memleket boyunca |
Michigan Eyaleti | 2000 | Shawn Horcoff | Hokey | carly weiden | Yüzme ve Dalış |
Penn Eyaleti | 2000 | Dan Schall | Voleybol | tasha kulka | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2001 | Graydon Oliver | Tenis | Betsy Spicer | Voleybol |
Hindistan | 2001 | Ian Arons | Tenis | Jennifer Hsia | Tenis |
Iowa | 2001 | Kevin Agnew | Jimnastik | Katie Garrels | Kürek |
Minnesota | 2001 | Ben Hamilton | Futbol | Aubrey Schmitt | Parça alanı |
Kuzeybatı | 2001 | Luke Donald | Golf | Colleen Cheng | Tenis |
Ohio eyaleti | 2001 | Jamie Natalie | Jimnastik | fan groes | eskrim |
Purdue | 2001 | Drew Brees | Futbol | Camille Cooper | Basketbol |
Wisconsin | 2001 | Mike Kelley | Basketbol | Allie Blomquist | Golf |
Michigan | 2001 | Chris Thompson | Yüzme ve Dalış | kacy beitel | Futbol |
Michigan Eyaleti | 2001 | Shawn Mason | Futbol | carly weiden | Yüzme ve Dalış |
Penn Eyaleti | 2001 | Ömer J. Bhutta | eskrim | Beth Buchheit | Kros/Atletizm |
Illinois | 2002 | John Lockhart | Güreş | Gia Lewis | Parça alanı |
Hindistan | 2002 | Colin Rogers | Futbol | molly fonner | su topu |
Iowa | 2002 | Aaron Kampman | Futbol | Lindsey Meder | Basketbol |
Minnesota | 2002 | Owen Elzen | Güreş | Lindsey Berg | Voleybol |
Kuzeybatı | 2002 | Zak Kustok | Futbol | Merritt Adams | Yüzme ve Dalış |
Ohio eyaleti | 2002 | Kevin Stephan | lakros | Allison Blanton | Çim Hokeyi |
Purdue | 2002 | Travis Dorsch | Futbol | Kelly Komara | Basketbol |
Wisconsin | 2002 | Danny Westerman | Tenis | Andrea Wanezek | Yüzme ve Dalış |
Michigan | 2002 | Justin Toman | Jimnastik | Katie Jazwinski | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 2002 | Josh Thornhill | Futbol | carly weiden | Yüzme ve Dalış |
Michigan Eyaleti | 2002 | Krista Buzzell | Kürek | ||
Penn Eyaleti | 2002 | Andy Latowski | Golf | Katie Anderson | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2003 | Andy Schutzenhofer | Beyzbol | Michelle Webb | Tenis |
Hindistan | 2003 | Kyle Hornsby | Basketbol | Kristin Stanford | su topu |
Iowa | 2003 | Andrew Hafif Ayak | Futbol | Kristin Johnson | beyzbol |
Minnesota | 2003 | Jared Lawrence | Güreş | Shani Marks | Parça alanı |
Kuzeybatı | 2003 | Kellan O'Connor | Yüzme ve Dalış | Rachel Evjen | Memleket boyunca |
Kuzeybatı | 2003 | Cristelle Grier | Tenis | ||
Ohio eyaleti | 2003 | Vincent Ng | Tenis | Victoria Bowen | Senkronize Yüzme ve Dalış |
Purdue | 2003 | Gene Mruczkowski | Futbol | Lindsay Lange | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 2003 | Kirk Penney | Basketbol | Erin Byrd | Voleybol |
Michigan | 2003 | Jeff Hopwood | Yüzme ve Dalış | Janessa Grieco | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 2003 | Tyler Robinson | Futbol | Stephanie Anisko | Yüzme ve Dalış |
Penn Eyaleti | 2003 | Martin Schierhorn | Yüzme ve Dalış | Emily Oleksiuk | Futbol |
Illinois | 2004 | Phil Stolt | Tenis | Jennifer McGaffigan | Tenis |
Hindistan | 2004 | Chris Güçler | Parça alanı | Audrey Giesler | Kros/Atletizm |
Iowa | 2004 | Nate Kaeding | Futbol | Jennie Lillis | Basketbol |
Minnesota | 2004 | Adam Steele | Parça alanı | Cassie Otobüs | Voleybol |
Kuzeybatı | 2004 | Tony Swanson | Yüzme ve Dalış | jessica acele | Tenis |
Ohio eyaleti | 2004 | Ben Hartsock | Futbol | Jessica Marshall | Tabanca |
Purdue | 2004 | John Standford | Futbol | Shereka Wright | Basketbol |
Wisconsin | 2004 | Ryan Tremelling | Parça alanı | morgan kalkanları | Voleybol |
Michigan | 2004 | Pat Owen | Güreş | Melisa Bickett | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 2004 | Steve Manz | Parça alanı | Michelle Carson | Kros/Atletizm |
Penn Eyaleti | 2004 | Clint Keithley | Tenis | Katie Futcher | Golf |
Illinois | 2005 | Jack Ingram | Basketbol | Cynthya Gulet | Tenis |
Hindistan | 2005 | Danny O'Rourke | Futbol | Jessica Gall | Kros/Atletizm |
Iowa | 2005 | Sean Considine | Futbol | Jennifer Skolaski | Yüzme ve Dalış |
Minnesota | 2005 | Guillermo Alvarez | Jimnastik | Lindsey Taatjes | Voleybol |
Kuzeybatı | 2005 | Luis Castillo | Futbol | Courtney Koester | lakros |
Ohio eyaleti | 2005 | Mitchell Richeson | Yüzme ve Dalış | Kristen Beyaz | Golf |
Purdue | 2005 | Louis Paul | Yüzme ve Dalış | Andrea Hillsey | beyzbol |
Wisconsin | 2005 | Jim Leonhard | Futbol | Carla MacLeod | Buz Hokeyi |
Michigan | 2005 | Ryan Bertin | Güreş | Lindsey Gallo | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 2005 | Chris Tepesi | Basketbol | Veerle Goudswaard | Çim Hokeyi |
Penn Eyaleti | 2005 | pislik taudien | Jimnastik | Joanna Lohman | Futbol |
Illinois | 2006 | Dee Brown | Basketbol | Christen Karniski | Futbol |
Hindistan | 2006 | Clint Crosier | Beyzbol | Courtney O'Bryan | Futbol |
Iowa | 2006 | Greg Brunner | Basketbol | Nancilea Underwood | Yüzme ve Dalış |
Minnesota | 2006 | Greg Eslinger | Futbol | Laura Johnson | Jimnastik |
Kuzeybatı | 2006 | Brett Basanez | Futbol | Lindsey Munday | lakros |
Ohio eyaleti | 2006 | Jason Rogers | eskrim | Keturah Lofton | Parça alanı |
Purdue | 2006 | Giordan Pogioli | Yüzme ve Dalış | Carrie McCambridge | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 2006 | Nathan Brown | Parça alanı | Jessica Yüzük | Futbol |
Michigan | 2006 | Davis Tarwater | Su Topu/Yüzme ve Dalış | Grace Luetele | beyzbol |
Michigan Eyaleti | 2006 | Drew Stanton | Futbol | Liz Şimek | Basketbol |
Penn Eyaleti | 2006 | Mat Uygun | Voleybol | Sarah Haupt | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2007 | Warren Carter | Basketbol | Yvonne Mensah | Parça alanı |
Hindistan | 2007 | Will Meyers | Futbol | stacey cümlecikleri | Parça alanı |
Iowa | 2007 | Adam Haluska | Basketbol | Heather Schnepf | Çim Hokeyi |
Minnesota | 2007 | Matt Spaeth | Futbol | Emily Brown | Kros/Atletizm |
Kuzeybatı | 2007 | Chris Wilson | Golf | Alexis Prousis | Tenis |
Ohio eyaleti | 2007 | Kellen Harkness | Yüzme ve Dalış | saskia mueller | Çim Hokeyi |
Purdue | 2007 | Mike Otto | Futbol | Katie Gearlds | Basketbol |
Wisconsin | 2007 | Joe Thomas | Futbol | Sara Bauer | Buz Hokeyi |
Michigan | 2007 | Jeff Porter | Parça alanı | Katie Erdman | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 2007 | Drew Stanton | Futbol | Kristen Coleman | Jimnastik |
Penn Eyaleti | 2007 | Daniel Kaiseryan | Yüzme ve Dalış | Stephanie Sullivan | Jimnastik |
Illinois | 2008 | Jeremy Leman | Futbol | Mary Therese McDonnell | Futbol |
Hindistan | 2008 | Thomas Richter | Tenis | Haley Exner | Çim Hokeyi |
Iowa | 2008 | Mike Klinkenborg | Futbol | Meghan Armstrong | Kros/Atletizm |
Minnesota | 2008 | CP Schlatter | Güreş | Liz Podominick | Parça alanı |
Kuzeybatı | 2008 | David Roth | Futbol | Christy Finch | lakros |
Ohio eyaleti | 2008 | Daniel Mathews | Voleybol | Jenna Griffin | Parça alanı |
Purdue | 2008 | Jared Armstrong | Futbol | Shauna Stapleton | Futbol |
Wisconsin | 2008 | Adam Barhamand | Kürek | Katrina Rundhaug | Atletizm/Kros |
Michigan | 2008 | matko maraviç | Tenis | Lindsey Cottrell | Futbol |
Michigan Eyaleti | 2008 | Drew Neitzel | Basketbol | Kate Burdick | Kürek |
Penn Eyaleti | 2008 | Conrad Taylor | Futbol | Molly Crispell | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2009 | Trent Meacham | Basketbol | Emily Zurer | Futbol |
Hindistan | 2009 | Austin Yıldızı | Futbol | Whitney Thomas | Basketbol |
Iowa | 2009 | Eric MacEtiket | Parça alanı | Lauren Pfeiffer | Çim Hokeyi |
Minnesota | 2009 | Matthew Nohelty | Beyzbol | Jenny Shaughnessy | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 2009 | Eric Peterman | Futbol | Samantha Nemecek | eskrim |
Ohio eyaleti | 2009 | Brian Robiskie | Futbol | Linda Haussener | Çim Hokeyi |
Purdue | 2009 | Jake Patacsil | Güreş | Kara Patterson | Parça alanı |
Wisconsin | 2009 | Joe Krabbenhoft | Basketbol | Gwen Jorgensen | Parça alanı |
Michigan | 2009 | Steve Luke | Güreş | Tiffany Ofili | Parça alanı |
Michigan Eyaleti | 2009 | Doug DeMartin | Futbol | Sarah Schmidt | Kürek |
Penn Eyaleti | 2009 | James Pagana | Parça alanı | Zoe Bouchelle | Futbol |
Illinois | 2010 | Jon Asamoah | Futbol | Angela Bizzarri | Atletizm/Kros |
Hindistan | 2010 | Ofori Sarkodie | Futbol | Wendi Robinson | Parça alanı |
Iowa | 2010 | Brent Metcalf | Güreş | Tricia Dekanı | Çim Hokeyi |
Minnesota | 2010 | Jayson Ness | Güreş | Heather Dorniden | Parça alanı |
Kuzeybatı | 2010 | İşaret Bıçakları | Futbol | Lauren Lui | Tenis |
Ohio eyaleti | 2010 | Stefan Sigrist | Yüzme ve Dalış | Chelsea Davis | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 2010 | Chris Kramer | Basketbol | FahKara Malone | Basketbol |
Wisconsin | 2010 | Jack Bolas | Parça alanı | Chavon Robinson | Parça alanı |
Michigan | 2010 | Philip Goldberg | Jimnastik | Angela Findlay | beyzbol |
Michigan Eyaleti | 2010 | Blair Beyaz | Futbol | Allyssa DeHaan | Basketbol |
Penn Eyaleti | 2010 | Jason Yeisley | Futbol | Ashley Griffith | beyzbol |
Illinois | 2011 | Scott Langley | Golf | Hillary Haen | Voleybol |
Hindistan | 2011 | Ben Chappell | Futbol | Vera Neuens | Parça alanı |
Iowa | 2011 | Julian Vandervelde | Futbol | Bethany Praska | Parça alanı |
Minnesota | 2011 | Mike Diken | Güreş | Kaylee Jamison | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 2011 | Matt Eliason | Futbol | Maria Mosolova | Tenis |
Ohio eyaleti | 2011 | Steven Kehoe | Voleybol | Cassie Dickerson | Futbol |
Purdue | 2011 | Kyle Adams | Futbol | Allie Smith | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 2011 | Gabe Carimi | Futbol | Maggie Meyer | Yüzme ve Dalış |
Michigan | 2011 | Carl Hagelin | Hokey | Sarah Curtis | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 2011 | Brandon Eckerle | Beyzbol | Aimee Neff | Golf |
Penn Eyaleti | 2011 | Stefen Wisniewski | Futbol | Jessica Babcock | Parça alanı |
Illinois | 2012 | Luke Guthrie | Golf | Jenna Carosio | Futbol |
Hindistan | 2012 | Matt Roth | Basketbol | Margaux Farrell | Yüzme ve Dalış |
Iowa | 2012 | Erik Sowinski | Parça alanı | McKenzie Melander | Memleket boyunca |
Minnesota | 2012 | David Pachuta | Parça alanı | Anne Schleper | Buz Hokeyi |
Kuzeybatı | 2012 | francis brooke | Beyzbol | Chelsea Armstrong | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 2012 | Andrew Elliott | Yüzme ve Dalış | Bianca Alvarez | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 2012 | Robbie Hummel | Basketbol | Brittany Rayburn | Basketbol |
Wisconsin | 2012 | Peter Konz | Futbol | Laurie Nosbusch | Futbol |
Michigan | 2012 | Dan Madwed | Yüzme ve Dalış | Amanda Chidester | beyzbol |
Michigan Eyaleti | 2012 | Kirk Kuzenleri | Futbol | Jenilee Rathje | Voleybol |
Penn Eyaleti | 2012 | Miguel Pineda | Jimnastik | Erin Thomas | Yüzme ve Dalış |
Nebraska | 2012 | Tyler Hitchler | Parça alanı | Ashley Miller | Parça alanı |
Illinois | 2013 | Brandon Paul | Basketbol | Alina Weinstein | Jimnastik |
Hindistan | 2013 | Luis Soffner | Futbol | Amy Cozad | Yüzme ve Dalış |
Iowa | 2013 | Javier Balboa | Jimnastik | morgan johnson | Basketbol |
Minnesota | 2013 | Quentin Mege | Parça alanı | Noora Räty | Buz Hokeyi |
Kuzeybatı | 2013 | Luke Farrell | Beyzbol | Gabriella Flibotte | lakros |
Ohio eyaleti | 2013 | Maksimum Stearns | eskrim | Alicia Herron | beyzbol |
Purdue | 2013 | Robert Maci | Futbol | Ariel Turner | Voleybol |
Wisconsin | 2013 | Elliot Krause | Kros/Atletizm | Kendall Schmidt | Kürek |
Michigan | 2013 | Jack Greenlee | Parça alanı | Katie Zurales | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 2013 | Jacob Jarzen | Yüzme ve Dalış | Caroline Güçleri | Golf |
Penn Eyaleti | 2013 | John Urschel | Futbol | Petra Januskova | Tenis |
Nebraska | 2013 | Björn Barreforları | Parça alanı | Mary Weatherholt | Tenis |
Illinois | 2014 | Nathan Scheelhaase | Futbol | Vanessa DiBernardo | Futbol |
Hindistan | 2014 | Ryan LeBlanc | Güreş | meghan lappan | su topu |
Iowa | 2014 | James Morris | Futbol | Marike Stribos | Çim Hokeyi |
Michigan | 2014 | John Wojciechowski | Yüzme ve Dalış | Jillian Smith | Kros/Atletizm |
Michigan Eyaleti | 2014 | Greg Wolfe | Buz Hokeyi | Kristen Henn | Çim Hokeyi |
Minnesota | 2014 | Derek Toomey | Yüzme ve Dalış | sara moulton | beyzbol |
Nebraska | 2014 | Seth Wiedel | Parça alanı | Emily Wong | Jimnastik |
Kuzeybatı | 2014 | Raleigh Smith | Tenis | Marisa Bast | beyzbol |
Ohio eyaleti | 2014 | harun zanaat | Basketbol | Allison Elber | Kürek |
Penn Eyaleti | 2014 | Adrian Evans | Jimnastik | Emily Giannotti | Parça alanı |
Purdue | 2014 | Matt Friede | Yüzme ve Dalış | Casey Matthews | Yüzme ve Dalış |
Wisconsin | 2014 | kamış connor | Parça alanı | Mary Massey | beyzbol |
Illinois | 2015 | Will Krug | Beyzbol | Liz McMahon | Voleybol |
Hindistan | 2015 | Mark Murphy | Futbol | Rebecca Gerrity | su topu |
Iowa | 2015 | Kevin Lewis | Kros/Atletizm | Samantha Mantığı | Basketbol |
Maryland | 2015 | Varun Ram'ı | Basketbol | Malina Howard | Basketbol |
Michigan | 2015 | Justin Glanda | Yüzme ve Dalış | Nicole Elmblad | Basketbol |
Michigan Eyaleti | 2015 | Mike Sadler | Futbol | Abby Barker | Çim Hokeyi |
Minnesota | 2015 | Kyle Rau | Buz Hokeyi | Jessica Fabrikası | Yüzme ve Dalış |
Nebraska | 2015 | John Welk | Parça alanı | Jessie DeZiel | Jimnastik |
Kuzeybatı | 2015 | Brandon Canlı | Futbol | deli marangoz | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 2015 | Kevin Metka | Tenis | Katie Borçlular | Memleket boyunca |
Penn Eyaleti | 2015 | mat kahverengi | Güreş | Nia Grant | Voleybol |
Purdue | 2015 | MacKenzie Tweardy | Yüzme ve Dalış | Jamie Bissett | Yüzme ve Dalış |
Rutger'lar | 2015 | David Milewski | Futbol | Betnijah Laney | Basketbol |
Wisconsin | 2015 | Drew teDuits | Yüzme ve Dalış | Kimberly Dinh | Golf |
Illinois | 2016 | Charlie Danielson | Golf | Allie Bauch | beyzbol |
Hindistan | 2016 | Nick Zeisloft | Basketbol | Nicole Volgraf | Çim Hokeyi |
Iowa | 2016 | Mike Gesell | Basketbol | Katie Brown | Kürek |
Maryland | 2016 | Michl McCarney | lakros | Rachelle Beanlands | Futbol |
Michigan | 2016 | Mason Ferlik | Parça alanı | Shannon Scavelli | Çim Hokeyi |
Michigan Eyaleti | 2016 | Jack Allen | Futbol | Lisa Burt | Jimnastik |
Minnesota | 2016 | harun bartnik | Kros/Atletizm | Hannah Brandt | Hokey |
Nebraska | 2016 | Shavon Kalkanları | Basketbol | Mattie Fowler | beyzbol |
Kuzeybatı | 2016 | Joey Calistri | Futbol | Lisa McCarthy | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 2016 | Jacoby Boren | Futbol | Catherine Kalkanları | Kürek |
Penn Eyaleti | 2016 | Nico Megaludis | Güreş | Britt Eckerström | Futbol |
Purdue | 2016 | Matthew McClintock | Kros/Atletizm | Katie Hoevet | Kros/Atletizm |
Rutger'lar | 2016 | Corey Crawford | Parça alanı | Brianne Reed | Futbol |
Wisconsin | 2016 | Joel Çıta | Futbol | Kelsey Kartı | Parça alanı |
Illinois | 2017 | Joe Spencer | Futbol | Nicole Evans | beyzbol |
Hindistan | 2017 | Derek Creviston | Futbol | CaraMia Tsirigos | beyzbol |
Iowa | 2017 | Alex Meyer | Güreş | Müttefik Disterhoft | Basketbol |
Maryland | 2017 | Cody Niedermeier | Futbol | Zoe Stukenberg | lakros |
Michigan | 2017 | jake popo | Futbol | Nicole Artz | Jimnastik |
Michigan Eyaleti | 2017 | Josiah Fiyat | Futbol | Alexis Wiersma | Kros/Atletizm |
Minnesota | 2017 | Luca Wieland | Parça alanı | Lee Stecklein | Hokey |
Nebraska | 2017 | Drew Wiseman | Parça alanı | Tierra Williams | Parça alanı |
Kuzeybatı | 2017 | Austin Carr | Futbol | Nandi Mehta | Futbol |
Ohio eyaleti | 2017 | Christy Blough | Voleybol | Emma Baranski | Senkronize yüzme |
Penn Eyaleti | 2017 | David Goodwin | Hokey | Abby Smucker | lakros |
Purdue | 2017 | Jake Replogle | Futbol | ağustos kim | Golf |
Rutger'lar | 2017 | Ken Theobold | Güreş | Alyssa Boğa | Çim Hokeyi |
Wisconsin | 2017 | Connor Medbery | Güreş | Lauren Carlini | Voleybol |
Illinois | 2018 | İşaya Martinez | Güreş | Nicole Choquette | Kros/Atletizm |
Hindistan | 2018 | laren eustace | Beyzbol | Tyra Otobüs | Basketbol |
Iowa | 2018 | Kevin Docherty | Kros/Atletizm | Zoe Douglas | Tenis |
Maryland | 2018 | Alex Leto | Parça alanı | Kristen Confroy | Basketbol |
Michigan | 2018 | PJ Ransford | Yüzme ve Dalış | Erin Finn | Kros/Atletizm |
Michigan Eyaleti | 2018 | Jimmy Fiscus | Futbol | Katelyn Daniels | Parça alanı |
Minnesota | 2018 | Derek Wiebke | Kros/Atletizm | carlie wagner | Basketbol |
Nebraska | 2018 | Chris Stephenson | Jimnastik | Danielle Breen | Jimnastik |
Kuzeybatı | 2018 | Justin Jackson | Futbol | hannah kim | Golf |
Ohio eyaleti | 2018 | Kyle Snyder | Güreş | Kelsey Mitchell | Basketbol |
Penn Eyaleti | 2018 | Zain Retherford | Güreş | Haleigh Washington | Voleybol |
Purdue | 2018 | Marat Amaltdinov | Yüzme ve Dalış | Ashley Evans | Voleybol |
Rutger'lar | 2018 | Michael Rexrode | lakros | Casey Murphy | Futbol |
Wisconsin | 2018 | josh mcdonald | Parça alanı | Gürcistan Ellenwood | Parça alanı |
Illinois | 2019 | Nick Allegretti | Futbol | Ali Bastianelli | Voleybol |
Hindistan | 2019 | Juwan Morgan | Basketbol | Jessica Parratto | Yüzme ve Dalış |
Iowa | 2019 | Matt Nelson | Futbol | Megan Gustafson | Basketbol |
Maryland | 2019 | Jahi Jones | Güreş | Abigail Bentz | Voleybol |
Michigan | 2019 | Robbie Mertz | Futbol | Siobhan Haughey | Yüzme ve Dalış |
Michigan Eyaleti | 2019 | Khari Willis | Futbol | jessica ling | Jimnastik |
Minnesota | 2019 | Justin Karstadt | Jimnastik | Temi Ogünrinde | Parça alanı |
Nebraska | 2019 | Anton Stephenson | Jimnastik | Mikaela Foecke | Voleybol |
Kuzeybatı | 2019 | ryan lumsden | Golf | Yvonne Grafiği | eskrim |
Ohio eyaleti | 2019 | Mason Jobst | Buz Hokeyi | Karrington Kışları | Parça alanı |
Penn Eyaleti | 2019 | Jason Nolf | Güreş | Müttefik McHugh | Yüzme ve Dalış |
Purdue | 2019 | David Blough | Futbol | Taite mutfağı | Yüzme ve Dalış |
Rutger'lar | 2019 | Anthony Ashnault | Güreş | Sarah Johanek | Kürek |
Wisconsin | 2019 | D'Cota Dixon | Futbol | Annie Pankowski | Buz Hokeyi |
Illinois | 2020 | Michael Cenneti | Jimnastik | Taylor Edwards | Basketbol/Softbol |
Hindistan | 2020 | Jake Kleimola | Güreş | Emily Powell | su topu |
Iowa | 2020 | Nate Stanley | Futbol | Hannah Greenlee | Kürek |
Maryland | 2020 | Jared Bernhardt | lakros | Kaila Charles | Basketbol |
Michigan | 2020 | Thomas Cope | Yüzme ve Dalış | Guadalupe Fernandez Lacort | Çim Hokeyi |
Michigan Eyaleti | 2020 | Cassius Winston | Basketbol | Gabriella Douglas | Jimnastik |
Minnesota | 2020 | carter coughlin | Futbol | sarmaşık lu | Jimnastik |
Nebraska | 2020 | Luke Siedhoff | Parça alanı | sierra hassel | Jimnastik |
Kuzeybatı | 2020 | Jared Thomas | Futbol | Kirsten Mansfield | Çim Hokeyi |
Ohio eyaleti | 2020 | Kollin Moore | Güreş | Jincy Dunne | Buz Hokeyi |
Penn Eyaleti | 2020 | Stephen Nedoroscik | Jimnastik | Kaleigh Riehl | Futbol |
Purdue | 2020 | jaret marangoz | Kros/Atletizm | Janae' Moffitt | Parça alanı |
Rutger'lar | 2020 | Ürdün Paganosu | Güreş | Amanda Visco | Futbol |
Wisconsin | 2020 | Zach Lorbeck | Parça alanı | Beata Nelson | Yüzme ve Dalış |
Illinois | 2021 | ||||
Hindistan | 2021 | ||||
Iowa | 2021 | Spencer Lee | Güreş | Anthe Nijziel | Çim Hokeyi |
Maryland | 2021 | Roma Puglisesi | lakros | Grace Griffin | lakros |
Michigan | 2021 | Adam Şibley | Futbol | Alice Tepesi | Kros/Atletizm |
Michigan Eyaleti | 2021 | ||||
Minnesota | 2021 | Jack LaFontaine | Hokey | Sarah Bacon | Yüzme ve Dalış |
Nebraska | 2021 | Evan Hymanson | Jimnastik | Abigail Knapton | Yüzme ve Dalış |
Kuzeybatı | 2021 | Ryan Deakin | Güreş | Lindsey Pulliam | Basketbol |
Ohio eyaleti | 2021 | Ryan Terefenko | lakros | Sade Olatoye | Parça alanı |
Penn Eyaleti | 2021 | Pierre Reedy | Futbol | Kerry Abello | Futbol |
Purdue | 2021 | ||||
Rutger'lar | 2021 | ||||
Wisconsin | 2021 | Linus Weissbach | Buz Hokeyi | Sidney Tepesi | Voleybol |