2020–21 Toto Kupası Al - 2020–21 Toto Cup Al
ülke | İsrail |
---|---|
Takımlar | 14 |
Şampiyonlar | Maccabi Tel Aviv (7. şampiyonluk) |
ikinciler | Beni Sakhnin |
oynanan maçlar | 27 |
Atılan goller | 56 (maç başına 2,07) |
← 2019–20
2021–22 →
|
2020-21 Toto Kupası Al üçüncü önemli 36 sezon oldu futbol turnuvada İsrail piyasaya sunulmasından bu yana ve karıştığı 15 turnuvası İsrail Premier Ligi kulüpleri sadece.
Beitar Jerusalem turnuvanın son şampiyonuydu.
Biçim değişiklikleri
İsrail Süper Kupası'nda oynayan iki kulüp ( Maccabi Tel Aviv ve Hapoel Be'er Sheva ) grup aşamasında yer almazken, kalan on iki kulüp dörder kulüpten oluşan üç gruba ayrıldı. Grup aşamasının sonunda grup birincileri arasında en iyi sonucu alan takım Finallere katılmaya hak kazanacaktır. Maccabi Tel Aviv ve Hapoel Be'er Sheva ( 2020 İsrail Süper Kupası maçında) finalde yer almak için oynayacak . Tüm kulüpler klasman play-off'larına katılacak.
Grup aşaması
Gruplar kulüplerin coğrafi dağılımına göre, kuzey kulüpleri A Grubu'na, merkez kulüpler B Grubu ve C Grubu'na ayrıldı. Her kulüp diğer kulüplerle bir kez oynayacak.
Maçların Ağustos 2020'de başlaması planlanıyor.
Grup A
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme | BSK | MHA | IKS | HHA | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beni Sakhnin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 | Diğer 1. sıralara göre Olası Final | - | 1-0 | |||
2 | Maccabi Hayfa | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | +1 | 6 | Diğer 2. sıralara göre olası 5-6 maç | - | 1-0 | |||
3 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 | Diğer 3. sıralara göre olası 9-10. maç | 1–1 | 0-1 | - | ||
4 | Hapoel Hayfa | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | Diğer 4. sıralara göre olası 11-12. maç | 0-2 | 2–2 | - |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) hedef farkı; 3) hedefler;
B Grubu
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme | MEB | HKS | MPT | HD | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Netanya | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | +3 | 6 | Diğer 1. sıralara göre Olası Final | - | 3-0 | 0-1 | ||
2 | Hapoel Kfar Saba | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 | Diğer 2. sıralara göre olası 5-6 maç | - | 1–1 | |||
3 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | Diğer 3. sıralara göre olası 9-10. maç | 1-4 | - | 1–1 | ||
4 | Hapoel Hadera | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 | Diğer 4. sıralara göre olası 11-12. maç | 0-1 | - |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) hedef farkı; 3) hedefler;
C Grubu
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme | BEI | BYT | STD | KÜL | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beytar Kudüs | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | +2 | 5 | Diğer 1. sıralara göre Olası Final | - | 0-0 | |||
2 | Ben Yehuda | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 | Diğer 2. sıralara göre olası 5-6 maç | 0-0 | - | 1-5 | ||
3 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | Diğer 3. sıralara göre olası 9-10. maç | 0–3 | - | |||
4 | FC Aşdod | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | +1 | 3 | Diğer 4. sıralara göre olası 11-12. maç | 2-0 | 0-1 | - |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) hedef farkı; 3) hedefler;
Birinci olan takımların sıralaması
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beni Sakhnin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 | Finale Kalifiye |
2 | Maccabi Netanya | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | +3 | 6 | 3-4 sınıflandırma maçına Kalifiye |
3 | Beytar Kudüs | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | +2 | 5 |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) 2019–20 İsrail Premier Ligi;
İkinci olan takımların sıralaması
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Hayfa | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | +1 | 6 | 5-6 sınıflandırma maçına Kalifiye |
2 | Ben Yehuda | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 | 7-8 sınıflandırma maçına Kalifiye |
3 | Hapoel Kfar Saba | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 | 7-8 sınıflandırma maçına Kalifiye |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) 2019–20 İsrail Premier Ligi;
Üçüncü olan takımların sıralaması
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 9-10 sınıflandırma maçına Kalifiye |
2 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 9-10 sınıflandırma maçına Kalifiye |
3 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 | 11-12 sınıflandırma maçına Kalifiye |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) 2019–20 İsrail Premier Ligi;
Dördüncü sıradaki takımların sıralaması
konum | Takım | Pld | W | D | L | kız arkadaş | GA | GD | puan | Yeterlilik veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Aşdod | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | +1 | 3 | 11-12 sınıflandırma maçına Kalifiye |
2 | Hapoel Hadera | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 | 13-14 sınıflandırma maçına Kalifiye |
3 | Hapoel Hayfa | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | 13-14 sınıflandırma maçına Kalifiye |
Sınıflandırma Kuralları: 1) puan; 2) 2019–20 İsrail Premier Ligi;
İsrail Süper Kupası
Hapoel Beer Sheva | 0-2 | Maccabi Tel Aviv |
---|---|---|
Bildiri | Nick Blackman 8 ' , 33 ' |
Maccabi Tel Aviv | 2-0 | Hapoel Beer Sheva |
---|---|---|
Yonatan Cohen 13 ' Eylon Almog 44 ' |
Bildiri |
Sınıflandırma play-off'ları
13-14 klasman maçı
23 Ağustos 2020 | Hapoel Hadera | 4-2 | Hapoel Hayfa | netanya |
20:00 |
Odah 27 ' 43 ' Gozlan 90 + 3 ' Mesika 90 + 8 ' |
Bildiri |
Agada 55 ' Arel 90+6 ' |
Stat: Netanya Stadı Seyirci: 0 |
11-12. sınıflandırma maçı
23 Ağustos 2020 | Ironi Kiryat Shmona | 2-0 | FC Aşdod | Kiryat Shmona |
19:30 |
Lúcio 6 ' Ben Lulu 61 ' |
Bildiri | Stat: Belediye Stadı Seyirci: 0 |
9-10 sınıflandırma maçı
24 Ağustos 2020 | Hapoel Tel Aviv |
0–0 ( 1–4 p ) |
Maccabi Petah Tikva | Tel Aviv |
20:30 | Bildiri | Stat: Bloomfield Stadyumu Seyirci: 0 |
||
cezalar | ||||
Shlomo Gruper Hirsh |
Hintli Hadida Diniz Eliyahu |
7-8 sınıflandırma maçı
23 Ağustos 2020 | Ben Yehuda | 2-1 | Hapoel Kfar Saba | Tel Aviv |
19:30 |
Lazmi 65 ' Zenati 86 ' |
Bildiri | Kızılötesi 40 ' | Stat: Bloomfield Stadyumu Seyirci: 0 |
5-6 klasman maçı
22 Ağustos 2020 | Hapoel Beer Sheva | 1-0 | Maccabi Hayfa | Kudüs |
19:00 | sallalich 58 ' | Bildiri | Stat: Teddy Stadyum Seyirci: 0 |
3-4. sınıflandırma maçı
22 Ağustos 2020 | Beytar Kudüs | 1-0 | Maccabi Netanya | netanya |
21:00 | Edri 78 ' | Bildiri | Stat: Netanya Stadı Seyirci: 0 |
son
Beni Sakhnin | 0-2 | Maccabi Tel Aviv |
---|---|---|
Bildiri |
Baltaxa 67 ' Biton 90+2 ' |
Nihai sıralamalar
$ | Takım |
---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv |
2 | Beni Sakhnin |
3 | Beytar Kudüs |
4 | Maccabi Netanya |
5 | Hapoel Beer Sheva |
6 | Maccabi Hayfa |
7 | Ben Yehuda |
8 | Hapoel Kfar Saba |
9 | Maccabi Petah Tikva |
10 | Hapoel Tel Aviv |
11 | Ironi Kiryat Shmona |
12 | FC Aşdod |
13 | Hapoel Hadera |
14 | Hapoel Hayfa |