2013–14 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 2013–14 UEFA Women's Champions League
Turnuva detayları | |
---|---|
Tarih | 8 Ağustos 2013 - 22 Mayıs 2014 |
Takımlar | 54 |
Son pozisyonlar | |
Şampiyonlar | Wolfsburg (2. şampiyonluk) |
ikinciler | lastik |
Turnuva istatistikleri | |
En çok gol atan oyuncu(lar) | Milena Nikolić (11 gol) |
2013-14 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Avrupa kadın şampiyonasının 13. baskısını futbol kulüpleri. Final Estádio do Restelo , Lizbon , Portekiz'de yapıldı .
Alman takımı VfL Wolfsburg , 0-2'yi 4-3'lük galibiyete çevirerek İsveç kulübü Tyresö FF karşısında şampiyon oldu. Wolfsburg, Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu koruyan üçüncü takım oldu.
Ekip tahsisi ve dağıtımı
Avusturya, UEFA katsayı sıralamasında 8. sıra için Norveç'i geride bırakarak ikinci bir giriş garantisi verdi.
Kadınlar için UEFA lig katsayılarına göre ülkelere yer tahsisi yapıldı . Burada CH ulusal şampiyonu, RU ulusal ikinciyi, Ned 1 ve Bel 1 ortak liglerinde en iyi sıradaki Belçika ve Hollanda takımını gösteriyor.
54 takım yarışmaya katıldı ve KÍ Klaksvík bugüne kadar UEFA Kadınlar Kupası ve Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin tüm edisyonlarını oynayan tek takım olma rekorunu korudu.
32 raunt | |||
---|---|---|---|
Wolfsburg ( CH ) | Potsdam ( RU ) | Lyon ( CH ) | Paris ( RU ) |
Tyresö ( CH ) | Malmö ( RU ) | Zorkiy Krasnogorsk (CH) | Rossiyanka (RU) |
Arsenal ( CH ) | Birmingham Şehri ( RU ) | Torres (CH) | Tavagnacco (RU) |
Brøndby (CH) | Fortuna Hjørring (RU) | Neulengbach (CH) | Spratzern (RU) |
Barselona ( CH ) | Sparta Praha ( CH ) | Lillestrøm SK ( CH ) | Standart Liège ( Bel 1 ) |
Thor/KA (CH) | CSHVSM Kairat (CH) | ||
Eleme turu | |||
Babruichanka Babruisk (CH) | Glasgow Şehri ( CH ) | Unia Raciborz (CH) | Zürih (CH) |
Twente ( Ned 1 ) | Zhytlobud-1 Kharkiv (CH) | PK-35 Vantaa (CH) | PAOK (CH) |
MTK (CH) | Olimpia Cluj ( CH ) | Spartak Subotica (CH) | Apollon Limasol (CH) |
Atletico Ouriense (CH) | ASA Tel Aviv Üniversitesi (CH) | NSA Sofya (CH) | SFK 2000 (CH) |
Raheny United ( CH ) | Pomurje (CH) | Nové Zámky (CH) | Gintra Üniversiteleri (CH) |
Osijek (CH) | KÍ Klaksvik (CH) | Cardiff Şehri ( CH ) | Biljanini Izvori (CH) |
Pärnu JK (CH) | Konak Belediyesi (CH) | Goliador Kişinev (CH) | Haçlılar Grevciler (CH) |
Birkirkara (CH) | Liepājas Metalurg (CH) | Ada (CH) | Ekonomist (CH) |
Yuvarlak ve beraberlik tarihleri
UEFA, müsabakayı şu şekilde planladı.
Yuvarlak | Çizmek | İlk bacak | Ikinci ayak |
---|---|---|---|
Eleme turu | 27 Haziran 2013 | 8-13 Ağustos 2013 | |
32 raunt | 5 Eylül 2013 | 9-10 Ekim 2013 | 16-17 Ekim 2013 |
son 16 | 9-10 Kasım 2013 | 13-14 Kasım 2013 | |
Çeyrek finaller | 21 Kasım 2013 | 22–23 Mart 2014 | 29–30 Mart 2014 |
yarı finaller | 19-20 Nisan 2014 | 26–27 Nisan 2014 | |
son | 22 Mayıs 2014 |
Eleme turu
Tohumlama ve çekme
Eleme turuna 32 takım katıldı ve her tohum potasından birer takım olmak üzere dört takımdan oluşan sekiz gruba ayrıldı. Ev sahibi ülkeler birlikte çizilmeyecek.
1. kap
|
2. kap
|
3. kap
|
4. kap |
|
Gruplar altı gün boyunca mini turnuvalar şeklinde oynandı.
Grup 1
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Konak Belediyesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 9 |
2000 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 6 |
NSA Sofya | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 |
Cardiff Şehri | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 0 |
2000 | 3-0 | Cardiff Şehri |
---|---|---|
Fetahović 16 ' , 28 ' Jašarević 73 ' |
Rapor |
NSA Sofya | 0-2 | Konak Belediyesi |
---|---|---|
Rapor |
Duman 9 ' Çınar 75 ' |
2000 | 1-2 | Konak Belediyesi |
---|---|---|
Fetahovic 45+1 ' ( kalem. ) | Rapor | Duşa 78 ' , 84 ' |
Cardiff Şehri | 0-2 | NSA Sofya |
---|---|---|
Rapor |
Radoyska 2 ' Popadiynova 17 ' |
NSA Sofya | 2-3 | 2000 |
---|---|---|
Petrakieva 37 ' ( kalem. ) Kireva 54 ' |
Rapor |
Fetahović 45+2 ' Spahic 72 ' Kuliš 82 ' |
Konak Belediyesi | 1-0 | Cardiff Şehri |
---|---|---|
Duman 36 ' | Rapor |
2. Grup
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spartak Subotica | 3 | 3 | 0 | 0 | 24 | 3 | +21 | 9 |
Olimpia Cluj | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 8 | +5 | 6 |
Gintra Üniversiteleri | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3 |
Liepājas Metalurgları | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | -19 | 0 |
Spartak Subotica | 10–0 | Liepājas Metalurgları |
---|---|---|
M. Nikolić 6 ' , 10 ' , 13 ' Nahi 8 ' , 29 ' Nrehy 45 ' Čubrilo 62 ' , 72 ' Adamov 79 ' , 81 ' |
Rapor |
Olimpia Cluj | 3-0 | Gintra Üniversiteleri |
---|---|---|
Lunca 26 ' , 36 ' Vatafu 48 ' ( pen. ) |
Rapor |
Gintra Üniversiteleri | 0–6 | Spartak Subotica |
---|---|---|
Rapor |
Slovakça 17 ' ( kalem. ) M. Nikolić 20 ' , 50 ' , 67 ' Čubrilo 52 ' , 85 ' |
Olimpia Cluj | 7-0 | Liepājas Metalurgları |
---|---|---|
Vătafu 20 ' Voicu 24 ' , 81 ' Ficzay 27 ' Bâtea 51 ' Lunca 53 ' , 89 ' |
Rapor |
Liepājas Metalurgları | 0-2 | Gintra Üniversiteleri |
---|---|---|
Rapor |
Vanagaitė 11 ' Ragauskaitė 72 ' |
Spartak Subotica | 8–3 | Olimpia Cluj |
---|---|---|
Čubrilo 1 ' , 24 ' , 64 ' Nahi 16 ' M. Nikolić 28 ' , 33 ' , 67 ' , 90+3 ' |
Rapor |
Vătafu 43 ' ( kalem. ) Lunca 59 ' , 81 ' |
Grup 3
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | +4 | 9 |
Zhytlobud-1 Kharkiv | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Raheny United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3 |
Haçlılar Grevciler | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 0 |
MTK | 3-2 | Raheny United |
---|---|---|
Vago 12 ' , 39 ' Papp 69 ' |
Rapor |
McCabe 15 ' Creagh 52 ' |
Zhytlobud-1 Kharkiv | 5-0 | Haçlılar Grevciler |
---|---|---|
Ovdiychuk 25 ' , 82 ' Mozolska 31 ' Platt 48 ' ( og ) Tykhonova 55 ' ( kalem. ) |
Rapor |
Raheny United | 1-2 | Zhytlobud-1 Kharkiv |
---|---|---|
Murray 16 ' | Rapor |
Ovdiychuk 39 ' Tykhonova 44 ' ( kalem. ) |
Zhytlobud-1 Kharkiv | 0-1 | MTK |
---|---|---|
Rapor | Pádar 77 ' |
Haçlılar Grevciler | 1-2 | Raheny United |
---|---|---|
McDowell'ın 11 ' | Rapor |
Murray 29 ' Waldron 58 ' |
Grup 4
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zürih | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 | +11 | 9 |
Atletico Ouriense | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 4 |
ekonomist | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 2 |
KÍ Klaksvik | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 |
KÍ Klaksvik | 1–1 | ekonomist |
---|---|---|
Purkhús 16 ' | Rapor | Kuç 38 ' |
Zürih | 4-1 | ekonomist |
---|---|---|
Kiwic 59 ' Humm 71 ' , 77 ' Remund 84 ' |
Rapor | Mrkić 64 ' ( kalem. ) |
Atletico Ouriense | 2-1 | KÍ Klaksvik |
---|---|---|
Silva 53 ' Pinto 55 ' |
Rapor | Andreasen 62 ' |
KÍ Klaksvik | 0-3 | Zürih |
---|---|---|
Rapor |
Humm 40 ' Selimi 55 ' Sow 64 ' |
ekonomist | 1–1 | Atletico Ouriense |
---|---|---|
Bulatović 65 ' | Rapor | Silva 28 ' |
Grup 5
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Unia Raciborz | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 1 | +9 | 7 |
Pomurje | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 | 6 |
Bobruichanka Bobruisk | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Ada | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 23 | -22 | 0 |
Bobruichanka Bobruisk | 3-1 | Ada |
---|---|---|
Buzinova 32 ' Ayla 40 ' , 56 ' |
Rapor | doktor 76 ' |
Unia Raciborz | 3-1 | Pomurje |
---|---|---|
Chinasa 21 ' , 72 ' Chudzik 41 ' ( kalem. ) |
Rapor | Nik 64 ' |
Pomurje | 3-1 | Bobruichanka Bobruisk |
---|---|---|
Vrabel 41 ' Erman 77 ' Nikl 89 ' |
Rapor | Kuchinskaya 7 ' |
Unia Raciborz | 7-0 | Ada |
---|---|---|
Grzywińska 4 ' Jaszek 6 ' Govori 9 ' ( og ) Wiśniewska 15 ' Żelazko 34 ' Chinasa 67 ' , 86 ' |
Rapor |
Bobruichanka Bobruisk | 0-0 | Unia Raciborz |
---|---|---|
Rapor |
Ada | 0-13 | Pomurje |
---|---|---|
Rapor |
Prša 14 ' Vrabel 20 ' , 34 ' , 41 ' , 45+3 ' , 50 ' , 53 ' , 90+2 ' Tibaut 45+1 ' , 61 ' Erman 57 ' Conjar 66 ' Rola 74 ' |
6. Grup
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PK-35 Vantaa | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 | 2 | +13 | 7 |
Pärnu JK | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 |
PAOK FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | +2 | 3 |
Biljanini Izvori | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 21 | -19 | 0 |
PAOK FC | 1-3 | Pärnu JK |
---|---|---|
Markou 70 ' | Rapor |
Himanen 32 ' Žernosekova 58 ' Ivanova 81 ' |
PK-35 Vantaa | 13–1 | Biljanini Izvori |
---|---|---|
Saarinen 10 ' 13 ' , 68 ' Ruutu 14 ' , 67 ' Ojanperä 27 ' , 45 ' 55 ' , 65 ' 84 ' I Salmi 37 ' Franssi 76 ' Velay 86 ' |
Rapor | Porali 1 ' ( og ) |
PAOK FC | 5-0 | Biljanini Izvori |
---|---|---|
Tselekoglou 8 ' Arvanitaki 13 ' Gkatzogianni 18 ' Dimitrijević 35 ' , 69 ' |
Rapor |
Pärnu JK | 0-0 | PK-35 Vantaa |
---|---|---|
Rapor |
PK-35 Vantaa | 2-1 | PAOK FC |
---|---|---|
Kivelä 14 ' , 56 ' | Rapor | Dimitrijevic 60 ' |
Biljanini Izvori | 1-3 | Pärnu JK |
---|---|---|
Serenaj 67 ' | Rapor |
Ivanova 8 ' Malets 19 ' Žernosekova 43 ' |
Grup 7
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Apollon Limasol | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | +6 | 9 |
Nové Zámky | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 4 |
ASA Tel Aviv Üniversitesi | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 4 |
Goliador Kişinev | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | -13 | 0 |
Apollon Limasol | 2-0 | Nové Zámky |
---|---|---|
Čupajová 28 ' ( og ) G. DiMartino 48 ' |
Rapor |
ASA Tel Aviv Üniversitesi | 6-0 | Goliador Kişinev |
---|---|---|
Friedman 5 ' İsrail 19 ' , 62 ' Shenar 45 ' , 49 ' Avital 83 ' |
Rapor |
Nové Zámky | 0-0 | ASA Tel Aviv Üniversitesi |
---|---|---|
Rapor |
Apollon Limasol | 1-0 | Goliador Kişinev |
---|---|---|
Laiu 62 ' | Rapor |
ASA Tel Aviv Üniversitesi | 0-3 | Apollon Limasol |
---|---|---|
Rapor |
Kostova 58 ' ( kalem. ) Solomou 64 ' Georgiou 76 ' |
Goliador Kişinev | 0–6 | Nové Zámky |
---|---|---|
Rapor |
Horváthová 16 ' , 45+1 ' Mgcoyi 29 ' Krisztin 36 ' , 90+3 ' Andrušková 84 ' ( kalem. ) |
Grup 8
Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Glasgow Şehri | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 0 | +18 | 9 |
Twente | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 2 | +8 | 6 |
Osijek | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3 |
Birkırkara | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 22 | -21 | 0 |
Glasgow Şehri | 7-0 | Osijek |
---|---|---|
Aşk 20 ' , 32 ' , 35 ' Crilly 24 ' Lappin 27 ' Robertson 55 ' Ross 60 ' ( kalem. ) |
Rapor |
Twente | 6-0 | Birkırkara |
---|---|---|
van de Sanden 2 ' Dekker 61 ' Heuver 66 ' Roord 68 ' , 82 ' Berends 90+3 ' |
Rapor |
Glasgow Şehri | 9-0 | Birkırkara |
---|---|---|
Lappin 19 ' Littlejohn 23 ' ( kalem. ) Barnes 36 ' Malone 42 ' Crilly 60 ' , 69 ' , 90+4 ' Dalziel 84 ' Ross 87 ' |
Rapor |
Osijek | 0-4 | Twente |
---|---|---|
Rapor |
Roord 35 ' , 50 ' Heuver 42 ' Berends 54 ' |
Birkırkara | 1–7 | Osijek |
---|---|---|
zehra 69 ' | Rapor |
Joščak 21 ' , 75 ' Baban 52 ' ( kalem ) , 76 ' Lojna 54 ' , 80 ' , 90 ' |
Grup ikincisi sıralaması
En iyi iki ikinciler aynı zamanda 32. tura katılmaya hak kazanırlar. Grupta dördüncü olan takıma karşı oynanan maç, ikincilik tablosunda sayılmaz. Bu sıralamadaki tie-breakler şunlardır:
- Daha fazla puan elde edildi
- Üstün gol farkı
- Atılan gol sayısı daha fazla
- Daha fazla sayıda kulüp katsayısı puanı
- Tüm grup maçlarında adil oyun davranışı
grp | Takım | Pld | W | NS | L | kız arkadaş | GA | GD | puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Pärnu JK | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 | 4 |
8 | Twente | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 3 |
1 | 2000 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
5 | Pomurje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
3 | Zhytlobud-1 Kharkiv | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
2 | Olimpia Cluj | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3 |
7 | Nové Zámky | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 |
4 | Atletico Ouriense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 | 1 |
nakavt aşaması
Son 32 turunda yarışmaya 22 takım katılır. Onlara ön eleme turundan on takım katılır. (Q) ile işaretlenen takımlar sıralama turlarından yükseldi.
Tohumlu: |
çekirdeksiz:
|
braket
32 raunt
Son 32 ve 16. tur kura çekimi 5 Eylül 2013'te yapıldı. Aynı dernekten veya eleme grubundan takımlar birlikte kura çekimine katılamadı. Seribaşı takımlar ikinci maçı evlerinde oynadı. Takımlara her iki ayak için 20.000 Euro verilir. Takım yöneticileri tarafından çok küçük olduğu için eleştirilen bir meblağ, Arsenal gibi uçakla uçmak zorunda kalan takımları maddi kayıplarla terk etti.
1. takım | Agg. | 2. takım | 1. bacak | 2. bacak |
---|---|---|---|---|
Konak Belediyesi | 2-1 | Unia Raciborz | 2-1 | 0-0 |
MTK | 0–11 | Türbin Potsdam | 0-5 | 0–6 |
Standart Liège | 3-5 | Glasgow Şehri | 2–2 | 1-3 |
lastik | 2-1 | Paris | 2-1 | 0-0 |
Pärnu JK | 0–27 | Wolfsburg | 0-14 | 0-13 |
Spratzern | 3-5 | Torres | 2–2 | 1-3 |
Apollon Limasol | 2-3 | Neulengbach | 1-2 | 1–1 |
Spartak Subotica | 3-5 | Rossiyanka | 2-4 | 1–1 |
PK-35 Vantaa | 0-4 | Birmingham Şehri | 0-3 | 0-1 |
Zürih | 3-2 | Sparta Prag | 2-1 | 1–1 |
Lillestrøm SK | 1-8 | LdB Malmö | 1-3 | 0-5 |
Twente | 0-10 | Lyon | 0-4 | 0–6 |
CSHVSM Kayrat | 2-18 | Cephanelik | 1–7 | 1-11 |
Barselona | 2–2 ( bir ) | Brøndby | 0-0 | 2–2 |
Thor/KA | 2–6 | Zorkiy Krasnogorsk | 1-2 | 1-4 |
Tavagnacco | 3-4 | Fortuna Hjørring | 3-2 | 0-2 |
İlk bacak
CSHVSM Kayrat | 1–7 | Cephanelik |
---|---|---|
Anikovtseva 58 ' | Rapor |
Küçük 31 ' , 71 ' Carter 43 ' Nobbs 44 ' Chapman 48 ' Yankey 51 ' Ayisi 85 ' |
Spartak Subotica | 2-4 | FK Rossiyanka |
---|---|---|
Nahi 3 ' Meffometou 80 ' |
Rapor |
Shlyapina 24 ' , 37 ' ( kalem. ) , 48 ' Nyandeni 27 ' |
Pärnu JK | 0-14 | Wolfsburg |
---|---|---|
Rapor |
Magull 8 ' , 19 ' , 51 ' ( kalem ) , 53 ' Fischer 21 ' , 26 ' Müller 22 ' , 87 ' ( kalem ) , 90+2 ' Blässe 34 ' Pohlers 46 ' , 47 ' , 59 ' Popp 84 ' |
Thor/KA | 1-2 | Zorkiy Krasnogorsk |
---|---|---|
Olgeirsdóttir 88 ' | Rapor |
Tsydikova 22 ' Morozova 36 ' |
Standart Liège | 2–2 | Glasgow Şehri |
---|---|---|
Lewerissa 27 ' Wullaert 50 ' |
Rapor | Lappin 44 ' , 66 ' |
Tavagnacco | 3-2 | Fortuna Hjørring |
---|---|---|
Camporese 33 ' Tuttino 45+1 ' Zuliani 74 ' |
Rapor |
Spânu 11 ' Arnth 28 ' |
Apollon Limasol | 1-2 | Neulengbach |
---|---|---|
Spencer 88 ' | Rapor | Burger 13 ' , 69 ' |
Konak Belediyesi | 2-1 | Unia Raciborz |
---|---|---|
Duşa 9 ' Çınar 31 ' |
Rapor | Mika 43 ' |
Ikinci ayak
Torres toplamda 5-3 kazandı.
Birmingham Şehri | 1-0 | PK-35 Vantaa |
---|---|---|
Weston 50 ' | Rapor |
Birmingham City toplamda 4-0 kazandı.
Zorkiy Krasnogorsk | 4-1 | Thor/KA |
---|---|---|
Morozova 22 ' Djatel 24 ' Nick 34 ' Mautz 65 ' |
Rapor | Asgrímsdóttir 58 ' |
Zorkiy Krasnogorsk toplamda 6-2 kazandı.
Wolfsburg | 13-0 | Pärnu JK |
---|---|---|
Meyer 6 ' , 47 ' , 59 ' Damnjanović 8 ' , 61 ' Bunte 12 ' Pohlers 19 ' , 72 ' , 87 ' Keßler 31 ' , 80 ' Odebrecht 45 ' Jakabfi 83 ' |
Rapor |
Wolfsburg toplamda 27-0 kazandı.
Fortuna Hjørring | 2-0 | Tavagnacco |
---|---|---|
Larsen 35 ' Rus 81 ' |
Rapor |
Fortuna Hjørring toplamda 4-3 kazandı.
Toplamda 2-2. Barcelona deplasmanda attığı gollerle kazandı .
LdB Malmö toplamda 8-1 kazandı.
Lyon | 6-0 | Twente |
---|---|---|
Tonazzi 13 ' Necib 25 ' Bussaglia 60 ' Le Sommer 73 ' Schelin 81 ' Rapinoe 84 ' |
Rapor |
Lyon toplamda 10-0 kazandı.
Neulengbach | 1–1 | Apollon Limasol |
---|---|---|
Birova 58 ' | Rapor | Farrelly 77 ' |
Neulengbach toplamda 3-2 kazandı.
Türbin Potsdam toplamda 11-0 kazandı.
Sparta Prag | 1–1 | Zürih |
---|---|---|
Mocova 66 ' | Rapor | Selim 16 ' |
Zürih toplamda 3-2 kazandı.
Tyresö toplamda 2-1 kazandı.
Rossiyanka | 1–1 | Spartak Subotica |
---|---|---|
Yakovyshyn 87 ' | Rapor | M. Nikolić 5 ' |
Rossiyanka toplamda 5-3 kazandı.
Konak Belediyesi toplamda 2-1 kazandı.
Cephanelik | 11–1 | CSHVSM Kayrat |
---|---|---|
Carter 14 ' , 54 ' , 58 ' , 63 ' Beyaz 25 ' Küçük 32 ' ( kalem. ) , 51 ' ( kalem. ) , 67 ' Nobbs 34 ' , 82 ' Savak 72 ' |
Rapor | Sarıkova 90+1 ' |
Arsenal toplamda 18-2 kazandı.
Glasgow Şehri | 3-1 | Standart Liège |
---|---|---|
Zeler 15 ' ( og ) O'Sullivan 30 ' Crilly 56 ' |
Rapor | Wullaert 90+2 ' |
Glasgow City toplamda 5-3 kazandı.
son 16
1. takım | Agg. | 2. takım | 1. bacak | 2. bacak |
---|---|---|---|---|
Barselona | 6-1 | Zürih | 3-0 | 3-1 |
Konak Belediyesi | 0–6 | Neulengbach | 0-3 | 0-3 |
Fortuna Hjørring | 1–6 | lastik | 1-2 | 0-4 |
Rossiyanka | 1-2 | Torres | 1-0 | 0-2 |
Türbin Potsdam | ( bir ) 2-2 | Lyon | 0-1 | 2-1 |
Zorkiy Krasnogorsk | 2–7 | Birmingham Şehri | 0-2 | 2-5 |
LdB Malmö | 2-5 | Wolfsburg | 1-2 | 1-3 |
Cephanelik | 6-2 | Glasgow Şehri | 3-0 | 3-2 |
İlk bacak
Rossiyanka | 1-0 | Torres |
---|---|---|
Cimini 18 ' ( og ) | Rapor |
Zorkiy Krasnogorsk | 0-2 | Birmingham Şehri |
---|---|---|
Rapor |
Christiansen 27 ' Potter 57 ' |
Cephanelik | 3-0 | Glasgow Şehri |
---|---|---|
Houghton 14 ' Carter 43 ' , 63 ' |
Rapor |
Fortuna Hjørring | 1-2 | lastik |
---|---|---|
Nedim 83 ' | Rapor | 54 ' , 67 ' tuşlarına basın |
Konak Belediyesi | 0-3 | Neulengbach |
---|---|---|
Rapor | Burger 35 ' , 75 ' , 89 ' |
Türbin Potsdam | 0-1 | Lyon |
---|---|---|
Rapor | Necib 83 ' |
Ikinci ayak
Wolfsburg toplamda 5-2 kazandı.
Barcelona toplamda 6-1 kazandı.
Glasgow Şehri | 2-3 | Cephanelik |
---|---|---|
Lappin 2 ' Corsie 79 ' |
Rapor |
Yankey 12 ' Nobbs 69 ' Scott 90+3 ' |
Arsenal toplamda 6-2 kazandı.
Birmingham Şehri | 5-2 | Zorkiy Krasnogorsk |
---|---|---|
Christiansen 4 ' Linnett 9 ' , 66 ' Harrop 50 ' Lawley 76 ' |
Rapor |
Ruiz 29 ' Nick 42 ' |
Birmingham City toplamda 7-2 kazandı.
Torres | 2-0 | Rossiyanka |
---|---|---|
Conti 27 ' Panico 63 ' |
Rapor |
Torres toplamda 2-1 kazandı.
Neulengbach | 3-0 | Konak Belediyesi |
---|---|---|
Hanschitz 33 ' Bíróová 67 ' Burger 76 ' |
Rapor |
Neulengbach toplamda 6-0 kazandı.
lastik | 4-0 | Fortuna Hjørring |
---|---|---|
Engen 15 ' van de Ven 27 ' Marta 45 ' Boquete 45+2 ' |
Rapor |
Tyresö toplamda 6-1 kazandı.
Toplamda 2-2. Turbine Potsdam deplasmanda attığı gollerle kazandı .
Çeyrek finaller
21 Kasım 2013 tarihinde çeyrek final ve sonraki turlar için açık kura çekimi yapıldı. Maçlar 22/23 ve 29/30 Mart 2014 tarihlerinde oynandı.
1. takım | Agg. | 2. takım | 1. bacak | 2. bacak |
---|---|---|---|---|
lastik | 8–1 | Neulengbach | 8–1 | 0-0 |
Wolfsburg | 5-0 | Barselona | 3-0 | 2-0 |
Torres | 1-12 | Türbin Potsdam | 0-8 | 1-4 |
Cephanelik | 0-3 | Birmingham Şehri | 0-1 | 0-2 |
- Notlar
-
^ Orijinal çekilişten sonra bacakların sırası tersine döndü.
İlk bacak
lastik | 8–1 | Neulengbach |
---|---|---|
Basın 1 ' 64 ' , 80 ' Marta 5 ' , 27 ' 85 ' Dahlkvist 31 ' Edlund 74 ' |
Rapor | Tseng Shu-o 68 ' |
Torres | 0-8 | Türbin Potsdam |
---|---|---|
Rapor |
Tucceri Cimini 2 ' ( og ) Wälti 27 ' Bremer 28 ' Simic 44 ' , 53 ' Añonma 55 ' Elsig 78 ' Evans 79 ' |
Birmingham Şehri | 1-0 | Cephanelik |
---|---|---|
Allen 26 ' | Rapor |
Ikinci ayak
Neulengbach | 0-0 | lastik |
---|---|---|
Rapor |
Tyresö toplamda 8-1 kazandı.
Wolfsburg toplamda 5-0 kazandı.
Türbin Potsdam | 4-1 | Torres |
---|---|---|
Nagasato 38 ' Wälti 43 ' Hegerberg 54 ' , 85 ' |
Rapor | Domenichetti 49 ' |
Potsdam toplamda 12-1 kazandı.
Cephanelik | 0-2 | Birmingham Şehri |
---|---|---|
Rapor |
Linnett 25 ' Allen 32 ' |
Birmingham toplamda 3-0 kazandı.
yarı final
Maçlar 19 ve 27 Nisan 2014 tarihlerinde oynandı.
1. takım | Agg. | 2. takım | 1. bacak | 2. bacak |
---|---|---|---|---|
Birmingham Şehri | 0-3 | lastik | 0-0 | 0-3 |
Türbin Potsdam | 2-4 | Wolfsburg | 0-0 | 2-4 |
İlk bacak
Ikinci ayak
lastik | 3-0 | Birmingham Şehri |
---|---|---|
Basın 61 ' 72 ' Marta 90 + 3 ' |
Rapor |
Tyresö toplamda 3-0 kazandı.
Wolfsburg toplamda 4-2 kazandı.
son
İstatistik
En çok gol atan oyuncu ödülü, eleme turunu içerir. Spartak Subotica'dan Milena Nikolić bunu on bir golle kazandı.
Aşağıdaki istatistikler eleme turunu içermez.
En çok gol atanlar
Kaynak: |
En iyi asist
Kaynak:
|